Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Kalev on pronksist ühe võidu kaugusel

26.10.2013

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 34. voorus olid võidukad mõlemad Ida-Virumaa meeskonnad.

Premium liiga XXXIV vooru mängud:

26. oktoobril kell 14:00 Sillamäe Kalevi staadion (Kesk 30, Sillamäe)
JK SILLAMÄE KALEV - TARTU JK TAMMEKA  6:0 (5:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 7., 31., 82. Evgeny Kabaev, 13. Nikolay Mashichev, 26. Igor Dudarev, 45.+1. Vjatšeslav Zahovaiko
Hoiatused: 24. Martin Vunk, 80. Vjatšeslav Zahovaiko - 25. Martin Jõgi, 28. Andre Paju, 63. Georgi Ivanov

JK Sillamäe Kalev: 1-Starodubtsev, 99-Kabaev, 10-Ratnikov (46. 22-Tjapkin), 11-Mashichev (65. 33-Usami), 27-Aleksejev, 26-Bagužis, 2-Cinikas (46. 17-Vihrov), 6-Aidara, 9-Zahovaiko, 3-Dudarev, 8-Vunk.
Varus: 16-Levizi, 33-Usami, 22-Tjapkin, 17-Vihrov.

JK Tammeka: 33-Lukjanov, 8-Martin Jõgi, 4-Prempeh (46. 11-Tomson), 41-Anderson, 18-Paju (37. 13-Šabanov), 32-Tamm (31. 9-Valtna), 17-Philips, 5-Mboungou, 6-Tekko, 23-Tiirik, 14-Ivanov
Varus: 1-Koppel, 92-Simo Tenno, 13-Šabanov, 9-Valtna, 11-Tomson, 12-Tauts, 27-Carvalho Alleoni.

Mänguolud: +5, vihmasadu; väljak rahuldavas seisukorras
Pealtvaatajaid: 97
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Toomas Nõmmiste
Neljas kohtunik: Dmitri Vinogradov


26. oktoobril kell 14:00 Kadrioru staadion (Roheline aas 24, Tallinn)
NÕMME JK KALJU - JK TALLINNA KALEV  4:2 (3:0)
*mitteametlik protokoll
Väravad: 19. Ken Kallaste, 24., 45.+1. Tarmo Neemelo, 83. Vladimir Voskoboinikov - 63., 77. Aladin Šišic
Hoiatused: 32. Damiano Quintieri, 42. Jefferson, 75. Rodrigues - 21. Lauri Välja, 24. Maksim Paponov, 27. Vazquez Evuy, 37., 90.+3. Risto Kägo
Eemaldamine: 90.+3. Risto Kägo

JK Kalju: 1-Teleš, 14-Kallaste, 5-Bärengrub, 6-Rodrigues, 2-Bianchi (74. 18-Terehhov), 75-Wakui, 12-Jefferson, 9-Quintieri, 11-Kimbaloula, 23-Voskoboinikov, 99-Neemelo (74. 15-Jevdokimov).
Varus: 69-Aland, 8-Ainsalu, 18-Terehhov, 20-Dupikov, 15-Jevdokimov, 17-Kirss.

JK Tallinna Kalev: 89-D. Savitski, 7-Evuy, 5-Whalen (86. 22-Hansberg), 20-Heintare, 11-Kukebal, 23-Ats Sillaste, 13-Välja, 34-Kägo, 19-Šišic, 8-Paponov, 17-Koger (46. 14-Naariste).
Varus: 4-Mõttus, 22-Hansberg, 15-Mikk Sillaste, 14-Naariste, 1-Pajula.

Mänguolud: +5, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 128
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Martin Lember, Marger Pormann
Neljas kohtunik: Reelika Turi


26. oktoobril kell 14:00 Paide linnastaadion (Kooli 1, Paide)
PAIDE LINNAMEESKOND - NARVA JK TRANS  0:3 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 30., 75. Irie, 80. Tanel Tamberg
Hoiatus: 66. Tengiz Eteria

Paide LM: 1-Lavrentjev, 28-Holst, 3-Tubarik, 30-Tutk, 13-Mägi, 8-Kõll, 16-Ustaal (38. 15-Anso), 22-Eteria (70. 6-Puhke), 14-Rõivassepp (78. 29-Veis), 18-Uwaegbulam, 26-Voolaid.
Varus: 6-Puhke, 29-Veis, 11-Vassiljev, 15-Anso.

JK Trans: 33-Dzelme, 22-Tamberg, 15-Kitto, 3-Nesterovski, 8-Andrejev, 19-Irie, 5-Kazakov, 17-Sheviakov, 16-Taar, 10-Mukhametdinov, 4-Avdeev.
Varus: 1-Smelkov, 14-Lihhatšov, 20-Belov, 7-Plotnikov, 12-Škinjov.

Mänguolud: +7, kerge vihmasadu; muruväljak heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Aron Härsing, Andrei Karhu
Neljas kohtunik: Heigo Paglant


26. oktoobril kell 14:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC INFONET - TALLINNA FC LEVADIA  0:3 (0:1)
*mitteametlik protokoll
Väravad: 11., 75. Igor Subbotin, 60. Ingemar Teever
Hoiatused: 29., 72. Jevgeni Harin
Eemaldamised: 21. Andrei Kalimullin, 72. Jevgeni Harin

FC Infonet: 1-Igonen, 2-Kalimullin, 4-Avilov, 9-Harin, 10-Gurtšioglujants, 11-Kouadio (66. 15-Golovljov), 14-Martõnov (30. 6-Kovtunovitš), 16-Mones, 22-Elhi, 38-Nahk, 77-Malinin (60. 18-Ogorodnik).
Varus: 69-Kassjantšjuk, 5-Aristov, 6-Kovtunovitš, 15-Golovljov, 18-Ogorodnik.

FC Levadia: Smishko, 3-Artjunin, 21-Jahhimovitš, 17-Podholjuzin (78. 2-Volchkov), 22-Pikk, 33-Kruglov (78. 20-Pebre), 6-Antonov, 27-Raudsepp, 10-Subbotin, 28-Hunt, 9-Rättel (58. 11-Teever).
Varus: 30-Pikker, 2-Volchkov, 19-Kulinitš, 15-Dmitrijev, 20-Pebre, 11-Teever, 7-Koliaev.

Mänguolud: +8, vihmasadu; kunstmuru väga heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 170
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Silver Kõiv, Jaanus Mutli
Neljas kohtunik: Artur Telling


26. oktoobril kell 17:00 A. Le Coq Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA - FC KURESSAARE  4:0 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 10. Brent Lepistu, 49. Irakly Logua, 52. pen. Andre Frolov, 54. Albert Prosa
Hoiatus: 51. Sander Sinilaid

FC Flora: 12-Toom, 4-Aloe, 6-Mets, 31-Post, 22-Baranov, 10-Lepistu, 25-Frolov (70. 20-Gussev), 8-van de Streek (58. 73-Luigend), 18-Logua, 9-Alliku (31. 99-Prosa), 11-Sappinen.
Varus: 1-Pedõk, 24-Palatu, 16-Jürgenson, 73-Luigend, 99-Prosa, 13-Laabus, 20-Gussev.

FC Kuressaare: 1-Gurnik, 6-Pohlak, 4-Kluge (58. 21-Indermitte), 8-Sinilaid, 25-Viira, 23-Luup, 3-Pajunurm (58. 11-Karpov), 2-Gavrilov (72. 5-Könninge), 33-Mööl, 39-Valmas, 26-Laht.
Varus: 21-Indermitte, 9-Pukk, 11-Karpov, 5-Könninge, 14-Butlers.

Mänguolud: +7, pilves kerge vihmasajuga; muruväljak heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 198
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Lauri Salei, Rando Kesküla
Neljas kohtunik: Neeme Neemlaid

Liiga tabel 26. oktoobri seisuga:
1    Tallinna FC Levadia    34    28    1    5    64:22    85
2    Nõmme JK Kalju    34    24    6    4    70:23    78
3    JK Sillamäe Kalev    34    21    6    7    63:22    69
4    Tallinna FC Flora    34    20    5    9    79:37    65
5    Paide Linnameeskond    34    14    2    18    42:57    44
6    Tallinna FC Infonet    34    9    8    17    33:49    35
7    JK Tallinna Kalev    34    10    4    20    35:67    34
8    Narva JK Trans    34    10    3    21    34:51    33
9    Tartu JK Tammeka    33    7    8    18    27:59    29
10    FC Kuressaare    33    2    5    26    17:77    11
Premium liiga parim väravalööja 26. oktoobri seisuga:
19 - Rimo Hunt (Tallinna FC Levadia)

Meeskondade kõik väravalööjad 26. oktoobri seisuga:

Tallinna FC Flora - 79
Albert Prosa 16, Sander Post 14, Rauno Alliku 9, Irakly Logua 8, Sander van de Streek 7, Andre Frolov 5, Rauno Sappinen 4, Karl-Eerik Luigend 3, Markus Jürgenson 3, Karl Palatu 2, Karol Mets 2, Nikita Baranov 1, Karl Mööl 1, Lamin Suma 1, Brent Lepistu 1
omaväravad: Jürgen Lorenz (Tartu JK Tammeka), Rauno Tutk (Paide LM)

Nõmme JK Kalju - 70
Vladimir Voskoboinikov 18, Hidetoshi Wakui 14, Tarmo Neemelo 11, Allan-Axel Kimbaloula 6, Janar Toomet 5, Eino Puri 4, Andres Koogas 2, Damiano Quintieri 2, Ken Kallaste 2, Alo Dupikov 1, Tanel Melts 1, Yankuba Ceesay 1, Alo Bärengrub 1
omaväravad: Martin Tšegodajev (JK Tallinna Kalev), Vitali Andrejev (Narva JK Trans)

Tallinna FC Levadia - 64
Rimo Hunt 19, Artur Rättel 9, Igor Subbotin 7, Ingemar Teever 6, Nikita Koliaev 4, Dmitri Kruglov 4, Marek Kaljumäe 3, Maksim Podholjuzin 3, Artjom Artjunin 2, Kaspar Paur 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Artur Pikk 1, Ilja Antonov 1, Oleksandr Volchkov 1, Andreas Raudsepp 1
omavärav: Kevin Ingermann (JK Tallinna Kalev)

JK Sillamäe Kalev - 63
Kassim Aidara 14, Vjatšeslav Zahovaiko 13, Evgeny Kabaev 9, Nikolay Mashichev 7, Martin Vunk 6, Daniil Ratnikov 4, Alexander Bebikh 2, Igor Dudarev 2, Deniss Tjapkin 1, Mindaugas Bagužis 1, Kirill Novikov 1, Marius Cinikas 1, Kosuke Usami 1
omavärav: Reio Laabus (FC Flora)

Paide Linnameeskond -   42
Lauri Varendi 7, Andre Mägi 7, Aleksandr Vassiljev 6, Ervin Kõll 4, Markus Holst 3, Tiit Tikenberg 2, Carl Tubarik 2, Sander Rõivassepp 2, Rauno Kööp 1, Eerik Reinsoo 1, Tõnis Vanna 1, Teet Allas 1, Jaan Leimann 1, Tengiz Eteria 1, Andrei Veis 1, Jasper Chibueze Uwaegbulam 1
omavärav: Mikk Sillaste (JK Tallinna Kalev)

JK Tallinna Kalev - 35
Maksim Paponov 8, Aladin Šišic 8, Stefan Tripkovic 7, Risto Kägo 3, Ats Sillaste 3, Martin Tšegodajev 2, Yasar Koca 1, Elvis Liivamägi 1, Lauri Välja 1
omavärav: Märt Kluge (FC Kuressaare)

Narva JK Trans - 34
Albert Taar 6, Tanel Tamberg 4, Irie 3, Artjom Škinjov 3, Aleksei Belov 2, Aleksandr Dubõkin 2, Stanislav Kitto 2, Vitali Andrejev 2, Viktor Plotnikov 2, Andrejs Pereplotkins 1, Denis Vnukov 1, Andrei Jõgi 1, Maksim Krychanov 1, Sergei Kazakov 1, German-Guri Lvov 1, Pavel Avdeev 1, Dmitry Sheviakov 1

FC Infonet - 33
Kouadio 6, Maksim Lipin 5, Trevor Elhi 4, Vladislav Smirnov 3, Alexander Bebikh 3, Konstantin Nahk 3, Eduard Golovljov 2, Jevgeni Harin 2, Oleg Valov 2, Andrei Kalimullin 1, Vladimir Avilov 1, Nikita Martõnov 1

Tartu JK Tammeka - 27
Kristjan Tiirik 6, Siim Tenno 3, Georgi Ivanov 3, Mikk Valtna 3, Martin Hurt 2, Martin Jõgi 2, Heiko Tamm 2, Mboungou 2, Tauno Tekko 1, Hugo Fernandes 1, Jürgen Lorenz 1, Rasmus Tomson 1

FC Kuressaare - 17
Andre Ilves 4, Sander Laht 2, Joel Indermitte 2, Karl Mööl 2, Pelle Pohlak 2, Elari Valmas 2, Martti Pukk 1, Greger Könninge 1, Juri Gavrilov 1



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles