Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Trans võitis, Kalev kaotas

21.09.2013

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 29. voorus sai Narva Trans võidu, kuid Sillamäe Kalev kaotuse.


Premium liiga XXIX vooru mängud:

21. septembril kell 14:00 A. Le Coq Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA - PAIDE LINNAMEESKOND  0:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: 32. Markus Jürgenson, 43. Sander van de Streek - 67. Martin Ustaal, 89. Meelis Peitre

FC Flora: 1-Pedõk, 4-Aloe, 6-Mets, 24-Palatu, 16-Jürgenson, 8-van de Streek, 10-Lepistu, 73-Luigend (60. 25-Frolov), 11-Sappinen (76. 34-Suma), 9-Alliku (54. 18-Logua), 99-Prosa.
Varus: 12-Toom, 3-Lootus, 13-Laabus, 25-Frolov, 18-Logua, 34-Suma.

Paide LM: 1-Lavrentjev, 28-Holst, 3-Tubarik, 13-Mägi, 16-Peitre, 8-Kõll, 25-Reinsoo, 18-Ustaal (72. 26-Voolaid), 14-Rõivassepp (84. 6-Puhke), 11-Vassiljev (80. 19-Tutk), 17-Varendi.
Varus: 4-Nõmme, 6-Puhke, 29-Veis, 19-Tutk, 26-Voolaid, 15-Anso.

Mänguolud: +16, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 183
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Heigo Paglant
Neljas kohtunik: Kristo Tohver


21. septembril kell 17:00 Salme staadion (Salme vald, Saaremaa)
FC KURESSAARE - NÕMME JK KALJU  0:4 (0:3)
*mitteametlik protokoll
Väravad: 13., 41. pen. Hidetoshi Wakui, 45., 50. Vladimir Voskoboinikov
Hoiatused: 36. Marten Mütt, 40. Sander Sinilaid - 43. Jefferson, 89. Yankuba Ceesay

FC Kuressaare: 1-Hansen, 6-Pohlak, 25-Viira, 17-Mütt, 4-Kluge (53. 3-Pajunurm), 8-Sinilaid, 23-Luup, 9-M. Pukk (87. 15-U. Rajaver), 39-Valmas (74. 2-Gavrilov), 26-Laht, 33-Mööl.
Varus: 3-Pajunurm, 15-U. Rajaver, 2-Gavrilov.

JK Kalju: 1-Teleš, 14-Kallaste, 5-Bärengrub, 6-Rodrigues, 4-Maehara, 75-Wakui, 12-Jefferson (65. 8-Ceesay), 9-Quintieri (60. 15-Jevdokimov), 18-Terehhov, 23-Voskoboinikov (85. 20-Dupikov), 99-Neemelo.
Varus: 69-Aland, 8-Ceesay, 20-Dupikov, 15-Jevdokimov, 17-Kirss, 7-Listmann.

Mänguolud: +17, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 90
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Martin Lember, Lauri Salei
Neljas kohtunik: Andrei Karhu


21. septembril kell 17:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC INFONET - JK SILLAMÄE KALEV  1:0 (1:0)
mitteametlik protokoll
Värav: 19. Kouadio
Hoiatused: 27. Oleg Valov, 90.+1. Nikita Martõnov - 54. Nikolay Mashichev, 77. Aleksandr Volodin, 86. Martin Vunk

FC Infonet: 1-Igonen, 2-Kalimullin, 4-Avilov, 9-Harin (46. 14-Martõnov), 11-Kouadio, 16-Mones, 17-Valov (82. 15-Golovljov), 20-Lipin, 22-Elhi, 38-Nahk, 77-Malinin (60. 10-Gurtšioglujants).
Varus: 69-Kassjantšuk, 7-Bebikh, 10-Gurtšioglujants, 15-Golovljov, 18-Ogorodnik, 14-Martõnov, 23-Danilin.

JK Sillamäe Kalev: 1-Starodubtsev, 99-Kabaev (46. 22-Tjapkin), 11-Mashichev (83. 14-Novikov), 94-Aidara, 7-Volodin, 3-Dudarev, 2-Cinikas, 9-Zahovaiko, 10-Ratnikov, 15-Vunk, 26-Bagužis.
Varus: 35-Levizi, 27-Aleksejev, 14-Novikov, 13-Kulbis, 22-Tjapkin.

Mänguolud: +15, pilves ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 147
Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Jaanus Mutli, Raul Kaivoja
Neljas kohtunik: Tomi Rahula


21. septembril kell 17:00 Kadrioru staadion (Roheline aas 24, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA - JK TALLINNA KALEV  5:0 (2:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 31., 45. Artur Rättel, 59., 72. Rimo Hunt, 82. Nikita Koliaev
Hoiatused: 39., 50. Vazquez Evuy, 75. Ats Sillaste
Eemaldamine: 50. Vazques Evuy

FC Levadia: 1-Smiško, 19-Kulinitš (66. 2-Volchkov), 3-Artjunin, 21-Jahhimovitš, 23-Kaljumäe, 17-Podholjuzin, 27-Raudsepp, 22-Pikk (50. 10-Subbotin), 20-Pebre, 9-Rättel, 28-Hunt (75. 7-Koliaev).
Varus: 30-Pikker, 33-Kruglov, 10-Subbotin, 4-K. Kaldoja, 7-Koliaev, 11-Teever, 2-Volchkov.

JK Tallinna Kalev: 1-Niinepuu, 11-Kukebal, 7-Evuy, 20-Heintare, 12-Tšegodajev, 5-Whalen (61. 14-Tšernei), 23-A. Sillaste, 4-Kahr (57. 17-Koger), 8-Paponov, 9-Tripkovic, 19-Šišic (72. 22-Hansberg).
Varus: 89-D. Savitski, 22-Hansberg, 14-Tšernei, 17-Koger.

Mänguolud: +16, vahelduv pilvisus; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 208
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Neeme Neemlaid
Neljas kohtunik: Toomas Nõmmiste


21. septembril kell 17:00 Tamme staadion (Kungla 1a, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA - NARVA JK TRANS  1:2 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 48. Kristjan Tiirik - 30. Tanel Tamberg, 50. Vitali Andrejev
Hoiatused: 17. Kevin Anderson, 30. Rasmus Tomson, 54. Ando Hausenberg, 55. Andre Paju, 90.+2. Heiko Tamm - 31. Tanel Tamberg, 48. Roman Nesterovski, 53. Dmitri Sheviakov

JK Tammeka: 33-Lukjanov, 41-Anderson, 22-Hausenberg (61. 4-Prempeh), 13-Lorenz, 18-Paju, 32-Tamm, 5-Mboungou, 7-Siim Tenno, 11-Tomson (77. 9-Valtna), 23-Tiirik, 27-Carvalho (68. 14-Ivanov).
Varus: 1-Koppel, 4-Prempeh, 92-Simo Tenno, 6-Tekko, 9-Valtna, 14-Ivanov, 12-Tauts.

JK Trans: 33-Dzelme, 22-Tamberg, 15-Kitto, 3-Nesterovski, 8-Andrejev, 17-Sheviakov (84. 21-Kutuzov), 16-Taar, 19-Irie (74. 9-Lvov), 10-Mukhamedtinov, 12-Škinjov (66. 20-Belov), 7-Plotnikov.
Varus: 20-Belov, 21-Kutuzov, 9-Lvov.

Mänguolud: +16, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 273
Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Maikel Mikson, Artur Telling
Neljas kohtunik: Elar Tarkus

Liiga tabel 21. septembri seisuga:
1    Tallinna FC Levadia    28    23    1    4    51:17    70
2    Nõmme JK Kalju    28    20    5    3    58:16    65
3    JK Sillamäe Kalev    28    17    6    5    46:18    57
4    Tallinna FC Flora    29    17    4    8    68:31    55
5    Paide Linnameeskond    29    12    2    15    34:47    38
6    Tallinna FC Infonet    29    9    7    13    29:38    34
7    Narva JK Trans    29    8    3    18    27:45    27
8    JK Tallinna Kalev    29    7    4    18    24:56    25
9    Tartu JK Tammeka    28    6    7    15    23:47    25
10    FC Kuressaare    29    2    5    22    15:60    11
Premium liiga parim väravalööja 21. septembri seisuga:
16 - Vladimir Voskoboinikov (Nõmme JK Kalju)

Meeskondade kõik väravalööjad 21. septembri seisuga:
Tallinna FC Flora - 68
Sander Post 13, Albert Prosa 13, Rauno Alliku 8, Irakly Logua 7, Sander van de Streek 6, Andre Frolov 4, Rauno Sappinen 4, Karl-Eerik Luigend 3, Karl Palatu 2, Markus Jürgenson 2, Karol Mets 2, Nikita Baranov 1, Karl Mööl 1
omaväravad: Jürgen Lorenz (Tartu JK Tammeka), Rauno Tutk (Paide LM)
Nõmme JK Kalju - 58
Vladimir Voskoboinikov 16, Hidetoshi Wakui 12, Tarmo Neemelo 8, Janar Toomet 5, Allan-Axel Kimbaloula 5, Andres Koogas 2, Eino Puri 2, Damiano Quintieri 2, Alo Dupikov 1, Tanel Melts 1, Yankuba Ceesay 1, Alo Bärengrub 1, Ken Kallaste 1
omavärav: Martin Tšegodajev (JK Tallinna Kalev)
Tallinna FC Levadia - 51
Rimo Hunt 15, Artur Rättel 9, Ingemar Teever 5, Nikita Koliaev 4, Marek Kaljumäe 3, Igor Subbotin 3, Dmitri Kruglov 2, Maksim Podholjuzin 2, Kaspar Paur 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Artur Pikk 1, Ilja Antonov 1, Oleksandr Volchkov 1, Andreas Raudsepp 1, Artjom Artjunin 1
omavärav: Kevin Ingermann (JK Tallinna Kalev)
JK Sillamäe Kalev - 46
Kassim Aidara 11, Vjatšeslav Zahovaiko 10, Evgeny Kabaev 5, Martin Vunk 5, Nikolai Mashichev 4, Daniil Ratnikov 3, Alexander Bebikh 2, Deniss Tjapkin 1, Mindaugas Bagužis 1, Kirill Novikov 1, Marius Cinikas 1, Igor Dudarev 1
omavärav: Reio Laabus (FC Flora)
Paide Linnameeskond -  34
Lauri Varendi 7, Aleksandr Vassiljev 6, Andre Mägi 5, Ervin Kõll 4, Tiit Tikenberg 2, Carl Tubarik 2, Rauno Kööp 1, Eerik Reinsoo 1, Markus Holst 1, Sander Rõivassepp 1, Tõnis Vanna 1, Teet Allas 1, Jaan Leimann 1
omavärav: Mikk Sillaste (JK Tallinna Kalev)
FC Infonet - 29
Kouadio 6, Maksim Lipin 4, Vladislav Smirnov 3, Alexander Bebikh 3, Eduard Golovljov 2, Trevor Elhi 2, Konstantin Nahk 2, Jevgeni Harin 2, Oleg Valov 2, Andrei Kalimullin 1, Vladimir Avilov 1, Nikita Martõnov 1
Narva JK Trans - 27
Albert Taar 6, Artjom Škinjov 3, Aleksei Belov 2, Aleksandr Dubõkin 2, Stanislav Kitto 2, Tanel Tamberg 2, Vitali Andrejev 2, Irie 1, Andrejs Pereplotkins 1, Denis Vnukov 1, Viktor Plotnikov 1, Andrei Jõgi 1, Maksim Krychanov 1, Sergei Kazakov 1, German-Guri Lvov 1
JK Tallinna Kalev - 24
Maksim Paponov 5, Aladin Šišic 5, Risto Kägo 3, Stefan Tripkovic 3, Ats Sillaste 3, Martin Tšegodajev 2, Yasar Koca 1, Elvis Liivamägi 1, Lauri Välja 1
Tartu JK Tammeka - 23
Kristjan Tiirik 6, Siim Tenno 3, Georgi Ivanov 3, Martin Hurt 2, Martin Jõgi 2, Heiko Tamm 2, Tauno Tekko 1, Hugo Fernandes 1, Mboungou 1, Mikk Valtna 1, Jürgen Lorenz 1
FC Kuressaare - 15
Andre Ilves 4, Sander Laht 2, Joel Indermitte 2, Karl Mööl 2, Pelle Pohlak 2, Elari Valmas 1, Martti Pukk 1, Greger Könninge 1

jalgpall.ee/sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles