Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Kalev alistas Transi

14.09.2013

Eesti jalgpallimeistrivõistluste XXVII voorus alistas Sillamäe Kalev võõrsil 2:0 Narva Transi. Teisipäeval kohtutakse taas, siis on mängupaigaks Sillamäe.

Premium liiga XXVII vooru mängud 13. ja 14. septembril

13. septembril kell 19:30 A. Le Coq Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA - JK TALLINNA KALEV  5:0 (2:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 29. Irakly Logua, 38., 49. Rauno Sappinen, 76., 81. Albert Prosa
Hoiatused: 80. Vazquez Evuy, 88. Risto Kägo

FC Flora: 1-Pedõk, 16-Jürgenson, 6-Mets, 31-Post, 22-Baranov, 10-Lepistu (71. 13-Laabus), 8-van de Streek, 25-Frolov, 18-Logua (64. 19-Riiberg), 99-Prosa, 11-Sappinen (79. 3-Kubber).
Varus: 12-Toom, 4-Aloe, 24-Palatu, 19-Riiberg, 3-Kubber, 13-Laabus.

JK Tallinna Kalev: 1-Niinepuu, 11-Kukebal, 7-Evuy, 20-Heintare, 12-Tšegodajev, 23-A. Sillaste, 34-Kägo, 5-Whalen (54. 8-Hansberg), 17-Koger, 19-Šišic, 9-Tripkovic.
Varus: 89-D. Savitski, 2-Ingermann, 15-M. Sillaste, 8-Hansberg, 22-Lilleorg, 4-Mõttus.

Mänguolud: +20, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 380
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Toomas Nõmmiste
Neljas kohtunik: Neeme Neemlaid

14. septembril kell 14:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC INFONET - FC KURESSAARE  1:1 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 65. Oleg Valov - 90.+1. Pelle Pohlak
Hoiatused: 15. Aleks Mones, 21. Kouadio, 34., 70. Anton Aristov - 24., 42. Raiko Karpov, 32. Märten Pajunurm, 34. Sander Sinilaid, 39. Pelle Pohlak, 68. Marten Mütt
Eemaldamised: 70. Anton Aristov - 42. Raiko Karpov

FC Infonet: 1-Igonen, 2-Kalimullin, 5-Aristov, 9-Harin (55. 17-Valov), 11-Kouadio (46. 7-Bebikh), 14-Martõnov (61. 10-Gurtšioglujants), 15-Mones, 20-Lipin, 22-Elhi, 38-Nahk, 77-Malinin.
Varus: 69-Kassjantšuk, 6-Kovtunovitš, 7-Bebikh, 10-Gurtšioglujants, 17-Valov, 18-Ogorodnik.

FC Kuressaare: 1-Hansen, 3-Pajunurm (46. 26-Laht), 21-Indermitte, 4-Kluge, 25-Viira, 8-Sinilaid, 17-Mütt (76. 19-Reinike), 6-Pohlak, 33-Mööl, 11-Karpov, 39-Valmas (46. 5-Könninge).
Varus: 5-Könninge, 19-Reinike, 26-Laht, 9-M. Pukk.

Mänguolud: +20, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Jaan Roos
Neljas kohtunik: Silver Kõiv

14. septembril kell 17:00 Kadrioru staadion (Roheline aas 24, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA - TARTU JK TAMMEKA  2:0 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 41. Dmitri Kruglov, 89. Artur Rättel
Hoiatused: 37. Andreas Raudsepp, 51. Aleksandr Dmitrijev, 54. Dmitri Kruglov, 67. Rimo Hunt - 30. Mboungou, 45.+1. Heiko Tamm, 57. Carvalho

FC Levadia: 1-Smiško, 21-Jahhimovitš, 3-Artjunin, 17-Podholjuzin, 19-Kulinitš, 15-Dmitrijev, 23-Kaljumäe (74. 6-Antonov), 33-Kruglov, 27-Raudsepp (81. 10-Subbotin), 28-Hunt, 11-Teever (46. 9-Rättel).
Varus: 30-Pikker, 22-Pikk, 6-Antonov, 20-Pebre, 9-Rättel, 7-Koliaev, 10-Subbotin.

JK Tammeka: 1-Koppel, 3-Sillaots (31. 22-Hausenberg), 4-Prempeh, 13-Lorenz, 18-Paju, 32-Tamm, 5-Mboungou, 7-Siim Tenno, 6-Tekko (58. 11-Tomson), 23-Tiirik, 27-Carvalho (64. 14-Ivanov).
Varus: 33-Lukjanov, 22-Hausenberg, 11-Tomson, 14-Ivanov, 92-Simo Tenno, 9-Valtna, 12-Tauts.

Mänguolud: +20, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 117
Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Aron Härsing, Veiko Mõtsnik
Neljas kohtunik: Ainar Kuusk


14. septembril kell 17:00 Narva Kreenholmi staadion (26. juuli tn 4, Narva)
NARVA JK TRANS - JK SILLAMÄE KALEV  0:2 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 18. Vjatšeslav Zahovaiko, 63. Evgeny Kabaev
Hoiatused: 33. Denis Mukhamedtinov, 54. Viktor Plotnikov, 59. Irie - 25. Evgeny Kabaev, 68. Daniil Ratnikov

JK Trans: 33-Dzelme, 22-Tamberg, 4-Avdeev, 3-Nesterovski, 11-Shesterkov, 5-Kazakov (46. 12-Škinjov), 19-Irie, 10-Mukhamedtinov (74. 9-Lvov), 16-Taar, 7-Plotnikov, 8-Andrejev (74. 20-Belov).
Varus: 1-Smelkov, 14-Lihhatšov, 21-Kutuzov, 20-Belov, 12-Škinjov, 9-Lvov, 15-Kitto.

JK Sillamäe Kalev: 1-Starodubtsev, 99-Kabaev (69. 22-Tjapkin), 11-Mashichev, 94-Aidara (81. 13-Kulbis), 7-Volodin, 3-Dudarev, 2-Cinikas, 9-Zahovaiko (76. 17-Vihrov), 10-Ratnikov, 15-Vunk, 27-Aleksejev.
Varus: 35-Levizi, 17-Vihrov, 14-Novikov, 13-Kulbis, 22-Tjapkin.

Mänguolud: +19, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 220
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Martin Lember, Maikel Mikson
Neljas kohtunik: Neeme Neemlaid


14. septembril kell 17:00 Paide linnastaadion (Kooli 1, Paide)
PAIDE LINNAMEESKOND - NÕMME JK KALJU  0:4 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 40. Allan-Axel Kimbaloula, 63. Hidetoshi Wakui, 70. Tarmo Neemelo, 74. Eino Puri
Hoiatused: 22., 90.+1. Ervin Kõll - 19. Ken Kallaste, 53. Jorge Rodrigues
Eemaldamine: 90.+1. Ervin Kõll

Paide LM: 1-Lavrentjev, 28-Holst (36. 4-Nõmme), 3-Tubarik, 19-Tutk, 5-Lomp, 25-Reinsoo, 8-Kõll, 22-Eteria (73. 24-Leimann), 14-Rõivassepp, 11-Vassiljev (73. 18-Ustaal), 17-Varendi.
Varus: 29-Veis, 16-Peitre, 26-Voolaid, 18-Ustaal, 4-Nõmme, 24-Leimann.

JK Kalju: 1-Teleš, 3-Koogas, 5-Bärengrub, 6-Rodrigues, 14-Kallaste, 75-Wakui, 12-Jefferson, 11-Kimbaloula (83. 20-Dupikov), 7-Puri, 9-Quintieri (78. 17-Kirss), 23-Voskoboinikov (65. 99-Neemelo).
Varus: 69-Aland, 99-Neemelo, 17-Kirss, 20-Dupikov, 18-Terehhov, 4-Maehara, 15-Jevdokimov.

Mänguolud: +17, päikesepaisteline tuuline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 165
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Dmitri Vinogradov
Neljas kohtunik: Heigo Paglant

Liiga tabel 14. septembri seisuga:
1    Tallinna FC Levadia    26    21    1    4    44:17    64
2    Nõmme JK Kalju    26    18    5    3    52:16    59
3    JK Sillamäe Kalev    26    16    6    4    44:16    54
4    Tallinna FC Flora    27    17    2    8    67:30    53
5    Paide Linnameeskond    27    12    1    14    34:45    37
6    Tallinna FC Infonet    27    7    7    13    25:38    28
7    Tartu JK Tammeka    26    6    7    13    22:43    25
8    Narva JK Trans    27    7    3    17    24:42    24
9    JK Tallinna Kalev    27    7    3    17    23:50    24
10    FC Kuressaare    27    2    5    20    15:53    11

Premium liiga parim väravalööja 14. septembri seisuga:
14 - Vladimir Voskoboinikov (Nõmme JK Kalju)

Meeskondade kõik väravalööjad 14. septembri seisuga:
Tallinna FC Flora - 67
Sander Post 13, Albert Prosa 13, Rauno Alliku 8, Irakly Logua 7, Sander van de Streek 6, Andre Frolov 4, Karl-Eerik Luigend 3, Rauno Sappinen 3, Karl Palatu 2, Markus Jürgenson 2, Karol Mets 2, Nikita Baranov 1, Karl Mööl 1
omaväravad: Jürgen Lorenz (Tartu JK Tammeka), Rauno Tutk (Paide LM)
Nõmme JK Kalju - 52
Vladimir Voskoboinikov 14, Hidetoshi Wakui 10, Tarmo Neemelo 8, Janar Toomet 5, Allan-Axel Kimbaloula 4, Andres Koogas 2, Eino Puri 2, Damiano Quintieri 1, Alo Dupikov 1, Tanel Melts 1, Yankuba Ceesay 1, Alo Bärengrub 1, Ken Kallaste 1
omavärav: Martin Tšegodajev (JK Tallinna Kalev)
Tallinna FC Levadia - 44
Rimo Hunt 13, Artur Rättel 7, Ingemar Teever 5, Marek Kaljumäe 3, Igor Subbotin 3, Nikita Koliaev 2, Dmitri Kruglov 2, Kaspar Paur 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Artur Pikk 1, Ilja Antonov 1, Oleksandr Volchkov 1, Andreas Raudsepp 1, Maksim Podholjuzin 1, Artjom Artjunin 1
omavärav: Kevin Ingermann (JK Tallinna Kalev)
JK Sillamäe Kalev - 44
Kassim Aidara 11, Vjatšeslav Zahovaiko 9, Evgeny Kabaev 5, Nikolai Mashichev 4, Martin Vunk 4, Daniil Ratnikov 3, Alexander Bebikh 2, Deniss Tjapkin 1, Mindaugas Bagužis 1, Kirill Novikov 1, Marius Cinikas 1, Igor Dudarev 1
omavärav: Reio Laabus (FC Flora)
Paide Linnameeskond -  34
Lauri Varendi 7, Aleksandr Vassiljev 6, Andre Mägi 5, Ervin Kõll 4, Tiit Tikenberg 2, Carl Tubarik 2, Rauno Kööp 1, Eerik Reinsoo 1, Markus Holst 1, Sander Rõivassepp 1, Tõnis Vanna 1, Teet Allas 1, Jaan Leimann 1
omavärav: Mikk Sillaste (JK Tallinna Kalev)
FC Infonet - 25
Kouadio 5, Maksim Lipin 4, Vladislav Smirnov 3, Alexander Bebikh 3, Eduard Golovljov 2, Trevor Elhi 2, Andrei Kalimullin 1, Vladimir Avilov 1, Nikita Martõnov 1, Konstantin Nahk 1, Jevgeni Harin 1, Oleg Valov 1
Narva JK Trans - 24
Albert Taar 5, Artjom Škinjov 3, Aleksei Belov 2, Aleksandr Dubõkin 2, Stanislav Kitto 2, Irie 1, Andrejs Pereplotkins 1, Denis Vnukov 1, Viktor Plotnikov 1, Andrei Jõgi 1, Maksim Krychanov 1, Sergei Kazakov 1, German-Guri Lvov 1, Tanel Tamberg 1, Vitali Andrejev 1
JK Tallinna Kalev - 23
Maksim Paponov 5, Aladin Šišic 4, Risto Kägo 3, Stefan Tripkovic 3, Ats Sillaste 3, Martin Tšegodajev 2, Yasar Koca 1, Elvis Liivamägi 1, Lauri Välja 1
Tartu JK Tammeka - 22
Kristjan Tiirik 5, Siim Tenno 3, Georgi Ivanov 3, Martin Hurt 2, Martin Jõgi 2, Heiko Tamm 2, Tauno Tekko 1, Hugo Fernandes 1, Mboungou 1, Mikk Valtna 1, Jürgen Lorenz 1
FC Kuressaare - 15
Andre Ilves 4, Sander Laht 2, Joel Indermitte 2, Karl Mööl 2, Pelle Pohlak 2, Elari Valmas 1, Martti Pukk 1, Greger Könninge 1

sportiv.ee/jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles