Ida/Viru

Orienteerumine: Richard Rooden sai veteranide maailmängudel hõbeda

07.08.2013

Itaalias Torinos toimuvad seenioride World Masters Games osalejate rohkeimal alal, orienteerumises on stardis 2886 võistlejat. Esimesed maailmameistrid selgusid sprindirajal, kus Eesti seeniorid võitsid 3 hõbemedalit. Nendest ühe toob Kohtla-Nõmmele Richard Rooden.

Naiste W40 klassis jooksis esmakordselt seenioride tippkonkurentsis Kirti Rebane ja võitis 2,4 km ja 13 KP-ga rajala ajaga 16.09 hõbemedali. Võitis Veronoca Minoiu Rumeeniast.

Naiste W50 klassis võitis 1,9 km ja 11 KP-ga rajal 128 naise konkurentsis hõbemedali Marje Viirmann.

Meeste M90 vanuseklassi 1,1 km ja 9 KP-ga rajal lõpetas hõbemedalivõiduga Richard Rooden.

Homme ja ülehomme joostakse tavaraja kvalifikatsioonirajal ja laupäeval selguvad maailmameistrid tavaraja finaalides. Kõik võistlustulemused http://www.wmoc2013.it/index.php?&ln=inglese