Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik: Idavirulased kogusid kuhjaga medaleid

02.02.2007

Tallinnas toimunud Eesti noorte kergejõustikumeistrivõistlustelt said Ida-Virumaa klubide esindajad 14 kulda, 8 hõbedat ja 11 pronksi.

Esikolmikusse mahtunud Ida-Virumaa spordiklubide esindajate tulemused

B-klass (s. 1992/1993)
60 m 2. Mihhail Bassarovski (PSK Narvic) 7,49
200 m 2. Mihhail Bassarovski (PSK Narvic) 24,49
3000 m käimine: 1. Juri Sorgin (KJK Atleetika) 19.18,91
3000 m käimine: 3. Aleksei Jantšuk (KJK Kalev-Sillamäe) 21.00,76
Kõrgus: 3. Vjatšeslav Pokatšalov (KJK Kalev-Sillamäe) 1.65
Kaugus: 1. Danil Sigejev (SK Tsefei) 6.03
Kolmik: 3. Danil Sigejev (SK Tsefei) 12.39

60 m: 3. Marika Samsonova (KJK Visa) 8,35
2000 m käimine: 1. Veronika Aleksejeva (PSK Narvic) 11.25,49
2000 m käimine: 2. Anastassia Kalina (PSK Narvic) 11.39,87
Kõrgus: 3. Anastassia Fedina (SK Tsefei) 1.56

A-klass (s. 1990/1991)
800 m: 1. Dmitri Hartševnikov (KJK Kalev-Sillamäe) 2.03,27
2000 m: 3. Margus Gering (PSK Narvic) 6.07,36
5000 m käimine: 1. Ainar Veskus (KJK Kalev-Sillamäe) 25.29,43
5000 m käimine: 2. Akim Ovsjannikov (KJK Atleetika) 26.26,81
5000 m käimine: 3. German Amelkin (KJK Atleetika) 34.17,40
Kõrgus: 3. Deniss Tšernobajev (KJK Kalev-Sillamäe) 1.89
Kaugus: 1. Igor Sjunin (SK Tsefei) 6,72
Kolmik: 1. Igor Sjunin (SK Tsefei) 14.43

800 m: 2.Irina Surazakova (KJK Kalev-Sillamäe) 2.25,82
800 m: 3. Karina Kalk (KJK Visa) 2.25,92
1500 m: 1. Aljona Markelova (KJK Kalev-Sillamäe) 5.04,56
Kõrgus: 1. Jevgenia Kljatšenko (SK Tsefei) 1.76
Kolmik: 3. Jelena Borovkova (KJK Kalev-Sillamäe) 11.66

Juuniorid (s. 1988/1989)
5000 m käimine: 2. Artjom Djatšuk (KJK Kalev-Sillamäe) 26.18,18
5000 m käimine: 3. Valeri Andrejev (PSK Narvic) 26.50,73

60 m: 1. Anastassia Semjonova (KJK Visa) 7,73
300 m: 1. Anastassia Semjonova (KJK Visa) 40,98
3000 m käimine: 1. Jekaterina Fjodorova (PSK Narvic) 17.48,04
3000 m käimine: 2. Irina Tkatšenko (KJK Kalev-Sillamäe) 19.34,77

Noorsoo (s. 1985-1987)
3000 m käimine: 1. Svetlana Gribkova (PSK Narvic) 16.26,20
3000 m käimine: 2. Darja Komersantova (PSK Narvic) 17.55,73
Kõrgus: 1. Ksenia Kostrõkina (SK Tsefei) 1.71

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles