Esilehele      Sisukord
Esilehele
Oktoober 2018
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Sillamäe sai suure võidu

24.05.2013

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 13. voorus alistas Sillamäe Kalev reedel võõrsil FC Kuressaare 4:1. Laupäeval mängib Narva Trans kodus Nõmme Kaljuga.

Premium liiga XIII vooru mängud 24. mail

24. mail kell 19:30 Kadrioru staadion (Roheline aas 24, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA - TALLINNA FC FLORA  1:0 (1:0)
*mitteametlik protokoll
Värav: 8. Ilja Antonov
Hoiatus: 60. Marek Kaljumäe

FC Levadia: 1-Šmishko, 17-Podholjuzin, 21-Jahhimovitš, 3-Artjunin, 19-Kulinitš, 10-Subbotin, 15-Dmitrijev, 23-Kaljumäe, 6-Antonov, 22-Pikk (76. 27-Raudsepp), 28-Hunt.
Varus: 30-Pikker, 2-Ingermann, 27-Raudsepp, 25-Koger, 11-Teever, 20-Pebre, 16-Paur.

FC Flora: 21-Meerits, 16-Jürgenson, 34-Mütt, 24-Palatu, 22-Baranov, 8-van de Streek, 25-Frolov, 33-Mööl (39. 18-Logua), 73-Luigend (67. 20-Adou), 31-Post, 9-Alliku (79. 99-Prosa).
Varus: 12-Toom, 5-Peitre, 13-Laabus, 18-Logua, 11-Sappinen, 99-Prosa, 20-Adou.

Mänguolud: +17, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seiuskorras.
Pealtvaatajaid: 1160
Peakohtunik: Tim Marshall
Abikohtunikud: Andrew Stevenson, David Anderson
Neljas kohtunik: Roomer Tarajev


24. mail kell 19:30 Kuressaare linnastaadion (Staadioni 2, Kuressaare)
FC KURESSAARE - JK SILLAMÄE KALEV  1:4 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 17. Sander Laht - 13. Nikolai Mashichev, 77. Alexander Bebikh, 82. Kassim Aidara, 90. Kirill Novikov
Hoiatused: 22. Urmas Rajaver, 72. Raiko Karpov - 54. Martin Vunk, 72. Kassim Aidara

FC Kuressaare: 32-Palm, 25-Viira, 2-Gavrilov, 21-Indermitte, 15-U. Rajaver, 8-Sinilaid, 33-Klemmer, 23-Luup, 11-Karpov (73. 3-Könninge), 26-Laht (75. 9-Pukk), 39-Valmas.
Varus: 1-Nurmik, 3-Könninge, 9-Pukk, 20-M. Rajaver.

JK Sillamäe Kalev: 16-Levizi, 2-Cinikas, 5-Bagužis, 3-Dudarev, 8-Vunk, 23-Volodin, 11-Mashchev (88. 14-Novikov), 13-Aidara (85. 27-Aleksejev), 10-Bebikh, 77-Kabaev (55. 17-Vihrov), 7-Tjapkin.
Varus: 1-Starodubtsev, 17-Vihrov, 27-Aleksejev, 14-Novikov.

Mänguolud: +19, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 112
Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Silver Kõiv, Heigo Paglant


24. mail kell 19:30 Paide linnastaadion (Kooli 1, Paide)
PAIDE LINNAMEESKOND - TARTU JK TAMMEKA  6:2 (3:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 9. pen. Ervin Kõll, 30. Sander Rõivassepp, 32., 74. Aleksandr Vassiljev, 65. Carl Tubarik, 76. Tõnis Vanna - 19., 40. Martin Hurt
Hoiatus: 90.+1. Marvin Prempeh
Eemaldamine: 6. Kaido Koppel

Paide LM: 12-Lavrentjev, 28-Holst, 3-Tubarik, 27-Vanna, 5-Lomp (40. 29-Veis), 8-Kõll, 26-Voolaid, 14-Rõivassepp, 18-Ustaal (46. 10-Tikenberg), 17-Varendi, 11-Vassiljev (75. 25-Reinsoo).
Varus: 29-Veis, 15-Anso, 25-Reinsoo, 10-Tikenberg, 30-Kööp.

JK Tammeka: 1-Koppel, 10-Torop, 4-Prempeh, 12-Tutk, 15-Hurt, 27-Fernandes, 5-Mboungou (65. 9-Valtna), 7-Siim Tenno, 6-Tekko (8. 33-Lukjanov), 23-Tiirik, 14-Ivanov (73. 32-Tamm).
Varus: 33-Lukjanov, 16-Naggel, 18-Paju, 13-Lorenz, 8-Martin Jõgi, 32-Tamm, 9-Valtna.

Mänguolud: +20, päikesepaisteline tuuline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 190
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Neeme Neemlaid, Dmitri Vinogradov


Premium liiga XIII vooru mängud 25. mail

25. mail kell 17:00 Narva Kreenholmi staadion (26. juuli tn 4, Narva)
NARVA JK TRANS - NÕMME JK KALJU 

Väravad:
Hoiatused:

JK Trans:
Varus:

JK Kalju:
Varus:

Mänguolud:
Pealtvaatajaid:
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Maikel Mikson, Raul Kaivoja
Neljas kohtunik: Toomas Nõmmiste


25. mail kell 19:30 Kalevi Keskstaadion (Staadioni 8, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV - TALLINNA FC INFONET 

Väravad:
Hoiatused:

JK Tallinna Kalev:
Varus:

FC Infonet:
Varus:

Mänguolud:
Pealtvaatajaid:
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Artur Telling


Premium liiga parim väravalööja 24. mai seisuga:
9 - Hidetoshi Wakui (Nõmme Kalju)

Meeskondade kõik väravalööjad 24. mai seisuga:
Tallinna FC Flora - 35
Sander Post 7, Rauno Alliku 5, Albert Prosa 5, Sander van de Streek 4, Andre Frolov 4, Karl Palatu 2, Irakly Logua 2, Markus Jürgenson 2, Karl-Eerik Luigend 1, Nikita Baranov 1, Rauno Sappinen 1, Karl Mööl 1
Nõmme JK Kalju - 26
Hidetoshi Wakui 9, Vladimir Voskoboinikov 6, Tarmo Neemelo 3, Andres Koogas 2, Eino Puri 1, Damiano Quintieri 1, Alo Dupikov 1, Tanel Melts 1, Janar Toomet 1, Allan-Axel Kimbaloula 1
Tallinna FC Levadia - 22
Rimo Hunt 6, Artur Rättel 4, Nikita Koliaev 2, Igor Subbotin 2, Ingemar Teever 2, Marek Kaljumäe 2, Kaspar Paur 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Artur Pikk 1, Ilja Antonov 1
Paide Linnameeskond - 20
Andre Mägi 4, Lauri Varendi 3, Tiit Tikenberg 2, Ervin Kõll 2, Aleksandr Vassiljev 2, Rauno Kööp 1, Eerik Reinsoo 1, Markus Holst 1, Sander Rõivassepp 1, Carl Tubarik 1, Tõnis Vanna 1
omavärav: Mikk Sillaste (JK Tallinna Kalev)
JK Sillamäe Kalev - 18
Kassim Aidara 6, Nikolai Mashichev 3, Vjatšeslav Zahovaiko 2, Alexander Bebikh 2, Martin Vunk 1, Deniss Tjapkin 1, Mindaugas Bagužis 1, Kirill Novikov 1
omavärav: Reio Laabus (FC Flora)
JK Tallinna Kalev - 7
Ats Sillaste 2, Maksim Paponov 1, Risto Kägo 1, Yasar Koca 1, Elvis Liivamägi 1, Martin Tšegodajev 1
Narva JK Trans - 7
Irie 1, Artjom Škinjov 1, Andrejs Pereplotkins 1, Denis Vnukov 1, Albert Taar 1, Viktor Plotnikov 1, Andrei Jõgi 1
Tartu JK Tammeka - 7
Georgi Ivanov 2, Martin Hurt 2, Kristjan Tiirik 1, Tauno Tekko 1, Hugo Fernandes 1
FC Kuressaare - 7
Andre Ilves 3, Pelle Pohlak 1, Elari Valmas 1, Joel Indermitte 1, Sander Laht 1
FC Infonet - 6
Kouadio 2, Vladislav Smirnov 2, Eduard Golovljov 2

jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles