Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Lokomotiiv ja Irbis kaotasid 0:3

21.04.2013

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga seitsmenda vooruga tehti algust laupäeva õhtul, kui Tartu Annelinna kunstmurul kohtusid Tartu JK Tammeka II ja Kiviõli FC Irbis. Väljakuperemehed saavutasid kindla 3:0 võidu. Liidrite, Jõhvi FC Lokomotivi ja Viljandi JK Tuleviku pühapäevases mängus saabus selgus ootamatult ruttu, külalised mulgimaalt asusid 4. minutiks 2:0 juhtima ja võitsid lõpuks 3:0. Tartu SK 10 alistas Tallinna FC Puuma 3:1. Viimases, Maarjamäe kunstmurul toimunud mängus tegid Tallinna FC Levadia II ja Rakvere JK Tarvas 2:2 viigi. Kohtumine Vändra JK Vapruse ja Tallinna FC Flora II vahel on edasi lükatud 22. maile.

Esiliiga VII vooru mäng 20. aprillil

20. aprillil kell 19:00 Annelinna kunstmurustaadion (Annemõisa 6, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA II - KIVIÕLI FC IRBIS 3:0 (2:0)
*mitteametlik protokoll
Väravad: 11. Rasmus Tauts, 17. Hannes Tiru, 66. Jürgen Lorenz
Hoiatus: 19. Ervin Orav

JK Tammeka II: 98-Kütt, 16-Naggel, 13-Lorenz, 28-Vanaveski, 2-Laas, 8-Markus Jõgi, 11-Tauts (60. 4-Lilleväli), 97-Naal (70. 45-Koskor), 88-Paabut (83. 17-Philips), 96-Tiru (70. 24-Suurpere), 41-K. Anderson.
Varus: 14-Kask, 17-Philips, 24-Suurpere, 4-Lilleväli, 45-Koskor, 1-Pechter.

FC Irbis: 1-Vorobjov, 12-Orav, 17-Šelehhov, 4-Sergeev, 23-Gurtckaia, 5-Russakov, 14-Brõlin, 7-Nazarov, 21-T. Gurbanov, 19-Šatov, 10-R. Gurbanov.
Varus: 16-Makharadze.

Mänguolud: +7, päikesepaisteline tuuline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 66
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Danel Udu, Rauno Tutk


Esiliiga VII vooru mängud 21. aprillil

21. aprillil kell 14.00 Ahtme kunstmurustaadion (Altserva 6, Kohtla-Järve)
JÕHVI FC LOKOMOTIV - VILJANDI JK TULEVIK  0:3 (0:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 3. Rasmus Luhakooder, 4. Kristjan Kähr, 81. Karel Kübar
Hoiatus: 60. Dmitri Smirnov

FC Lokomotiv: 28-Smelkov, 25-Gritsjuk, 8-Paltsev (66. 23-Kharitanovich), 24-Nesterovski, 20-Rudomin, 14-M. Bazjukin, 3-Smirnov, 16-Jõgi, 13-Vnukov, 27-Kutuzov (6-Volkov), 15-Babjak (59. 11-Kulik).
Varus: 6-Volkov, 7-Khvalov, 23-Kharitanovich, 11-Kulik, 4-Smolin, 5-Malahhov.

JK Tulevik: 1-Vessenberg, 4-Laansoo, 5-Õunap, 30-Berggren, 10-Ilves, 2-Raiko Mutle, 14-Kübar, 23-Normann (46. 15-Lang), 7-Roman (45. 32-Nälk), 20-Luhakooder (85. 16-Saar), 21-Kähr (86. 80-Loigo).
Varus: 8-Tölpus, 32-Nälk, 80-Loigo, 15-Lang, 3-Juhkam, 16-Saar.

Mänguolud: +8, päikesepaisteline tuuline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 49
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Roman Laidinen, Roman Treial


21. aprillil kell 14.00 Annelinna kunstmurustaadion (Annemõisa 6, Tartu)
TARTU SK 10 - FC PUUMA  3:1 (0:0)
*mitteametlik protokoll
Väravad: 51. Henri Tamvere, 61., 66. Ergo Eessaar - 52. Yaroslav Dmitriev
Hoiatused: 70. Henri Tamvere - 90.+1. Pavel Apalinski

SK 10: 34-Serdjuk (46. 1-Ojaste), 14-Derjabins, 6-Koppel (7. 23-Tamvere), 8-Pruttšenko, 24-Laurson, 4-Vilismäe, 19-Usmanov, 18-Ergo Eessaar, 17-Eero Eessaar, 7-Pilvet (46. 5-Plado), 12-Austa.
Varus: 5-Plado, 23-Tamvere, 1-Ojaste.

FC Puuma: 50-Boldõrev, 2-Kurlõtškin, 18-Mamedov (66. 10-Elaia), 16-A. Lõsanov, 5-Romanov, 8-Filimonov (46. 12-Apalinski), 14-Kisel, 7-Vinogradov, 9-N. Lõsanov, 13-Dmitriev, 6-Berzinš (55. 19-Dubinin).
Varus: 12-Apalinski, 19-Dubinin, 10-Elaia, 15-Pankevitšjus, 3-Velichko, 4-Sinyavskiy.

Mänguolud: +10, päikesepaisteline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 45
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Riivo Stolts


21. aprillil kell 17:00 Maarjamäe kompleksi kunstmurustaadion (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - RAKVERE JK TARVAS  2:2 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 29. Nikita Koliaev, 77. Nikita Koger - 56. Kaarel Saar, 85. pen. Alari Aunapuu
Hoiatused: 31., 87. Nikita Koger, 37. Lauri Välja, 74. Gregor Aru, 85. Mauri Levandi - 29., 34. Siim Rannamäe, 64. Tarmo Rebane
Eemaldamised: 87. Nikita Koger - 34. Siim Rannamäe

FC Levadia II: 1-Tamme, 3-Junolainen, 4-Ingermann, 5-Kaldoja, 11-Koliaev, 10-Välja, 7-Aru (78. 18-Iljin), 16-Paur, 9-Koger, 20-Levandi, 15-Rohtla (64. 19-Jegorov).
Varus: 21-Džumadil, 18-Iljin, 19-Jegorov, 22-Vihmann, 2-Aule, 30-Valma.

JK Tarvas: 1-Sahkur, 15-Rannamäe, 4-K. Saar, 16-Kaasik, 6-Gull, 22-Ljaš, 18-M. Saar, 17-A. Tovstik, 2-Aunapuu, 19-Rebane (83. 10-Vahero), 11-Kiis (83. 9-Valk).
Varus: 9-Valk, 32-Küngas, 10-Vahero, 26-E. Tovstik, 27-Kuusik, 30-Susi, 24-Brandt.

Mänguolud: +9, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Jaanus Mutli, Lauri Salei

Liiga tabel 21. aprilli seisuga:
1    Viljandi JK Tulevik    6    5    1    0    15:2    16
2    Jõhvi FC Lokomotiv    7    4    2    1    17:6    14
3    Tallinna FC Levadia II    7    3    4    0    11:4    13
4    Rakvere JK Tarvas    6    3    2    1    12:8    11
5    Tartu SK 10    6    3    1    2    7:9    10
6    Tallinna FC Flora II    6    2    0    4    8:10    6
7    Tartu JK Tammeka II    5    1    2    2    6:9    5
8    Vändra JK Vaprus    3    1    0    2    4:5    3
9    Tallinna FC Puuma    6    0    0    6    4:16    0
10    Kiviõli FC Irbis    4    0    0    4    1:16    0

jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles