Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Lokomotiiv võitis, Irbis kaotas

31.03.2013

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga IV vooru esimestes mängudes olid edukad Jõhvi FC Lokomotiiv ja Viljandi JK Tulevik, kes teenisid juurde suured võidud, vastavalt 3:0 Tallinna FC Flora II-lt ja 5:1 Kiviõli FC Irbiselt. Teistes mängudes jätkas täiseduga Rakvere JK Tarvas, kes 0:1 kaotusseisust võitis Tartu JK Tammeka II 3:1. Tallinna FC Puuma kaotas 1:3 Tallinna FC Levadia II-le, Tartu SK 10 aga alistas Vändra JK Vapruse 2:1. Tabelijuhil Viljandi JK Tulevikul ja Takvere JK Tarval on kirjas täisedu, 9 punkti kolmest mängust. Jõhvi FC Lokomotiiv kaotab enampeetud mängu juures ühe punktiga.

Esiliiga IV voor. 31. märtsil

31. märtsil kell 14:00 Ahtme kunstmurustaadion (Altserva 6, Kohtla-Järve)
JÕHVI FC LOKOMOTIIV - TALLINNA FC FLORA II  3:0 (0:0)
mitteametlik protokoll*
Väravad: 57. Vitaly Kutuzov, 83. Dmitri Smirnov, 88. Vassili Kulik
Hoiatused: 34. Maksim Bazjukin - 72. Ragnar Piir

FC Lokomotiiv: 28-Smelkov, 25-Gritsjuk, 3-D. Smirnov, 20-Rudomin, 24-Krychanov, 10-Marašov (46. 7-Khvalov), 15-Babjak (33. 27-Kutuzov), 14-M. Bazjukin, 8-Paltsev, 9-S. Bazjukin (63. 11-Kulik), 16-Jõgi (90. 6-Volkov).
Varus: 11-Kulik, 5-Malahhov, 27-Kutuzov, 4-Smolin, 6-Volkov, 7-Khvalov, 1-Poniatovskii.

FC Flora II: 1-Gurnik, 33-Pajunurm (78. 15-Aloe), 6-Kase, 4-Piir, 2-Mataloja, 20-Lepistu, 13-Reitalu (65. 8-Kubber), 11-Peitre (88. 5-Vent), 9-Raido Leokin (63. 10-Saliste), 19-Adou, 18-Lepik (75. 7-Riiberg).
Varus: 12-Kuznetsov, 15-Aloe, 10-Saliste, 8-Kubber, 7-Riiberg, 5-Vent.

Mänguolud: 0, pilves ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 55
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Andrei Vorobjov


31. märtsil kell 14:00 Viljandi kunstmurustaadion (Ranna pst 1, Viljandi)
VILJANDI JK TULEVIK - KIVIÕLI FC IRBIS  5:1 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 21. Martin Normann, 70., 79. Raiko Mutle, 77. Maario Laansoo, 81. Kaarel Henn - 76. pen. Tõnis Starkopf
Hoiatused: -
Eemaldamine: 9. Deniss Suvorikov

JK Tulevik: 1-Vessenberg (85. 12-Nõmm), 4-Laansoo, 13-Henn, 5-Õunap, 3-Juhkam (82. 30-Berggren), 2-Raiko Mutle, 14-Kübar, 23-Normann (81. 32-Nälk), 16-Saar, 20-Luhakooder (73. 8-Tölpus), 21-Kähr (46. 10-Ilves).
Varus: 8-Tölpus, 30-Berggren, 12-Nõmm, 10-Ilves, 32-Nälk.

FC Irbis: 1-Vorobjov, 21-T. Gurbanov, 17-Šelehhov, 4-Sergeev, 12-Orav, 8-Suvorikov, 14-Brõlin, 10-R. Gurbanov, 22-Verst, 19-Šatov, 11-Starkopf.
Varus: 16-Makharadze.

Mänguolud: +2, pilves ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 103
Peakohtunik: Tomi Rahula
Abikohtunikud: Roman Laidinen, Risto Eelmaa


31. märtsil kell 17:00 Rakvere kunstmurustaadion (Võidu 67)
RAKVERE JK TARVAS - TARTU JK TAMMEKA II  3:1 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 57. Kaarel Saar, 81. Tarmo Rebane, 90.+5. Toomas Kiis - 9. Jürgen Lorenz
Hoiatused: 24. Joonas Ljaš, 71. Mihkel Gull - 45. Andre Paju, 86. Meelis Meisalu

JK Tarvas: 1-Sahkur, 15-Rannamäe, 16-Kaasik, 4-K. Saar, 26-E. Tovstik, 22-Ljaš, 2-Aunapuu, 18-M. Saar, 6-Gull (86. 11-Kiis), 19-Rebane (90.+4. 5-Ööpik), 32-Kuusik (83. 9-Küngas).
Varus: 30-Susi, 17-A. Tovstik, 3-Valk, 11-Kiis, 5-Ööpik, 9-Küngas.

JK Tammeka II: 98-Kütt, 14-Kask (60. 29-Saluoks), 15-Savikink (76. 39-Haljak), 6-Vanaveski, 30-C. Anderson, 41-K. Anderson (51. 25-Meisalu), 18-Paju, 13-Lorenz (69. 45-Koskor), 88-Paabut, 11-Tauts, 17-Philips (64. 24-Suurpere).
Varus: 24-Suurpere, 39-Haljak, 29-Saluoks, 25-Meisalu, 45-Koskor, 97-Naal.

Mänguolud: +1, vahelduv pilvisus; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 141
Peakohtunik: Marger Pormann
Abikohtunikud: Artur Telling, Heigo Paglant


31. märtsil kell 17:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC PUUMA - TALLINNA FC LEVADIA II  1:3 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 69. pen. Pavel Apalinski - 7., 73. Nikita Koliaev, 82. Dmitri Jegorov
Hoiatused: 39. Aleksei Filimonov, 73. Yaroslav Dmitriev - 63. Madis Vihmann, 79. Dmitri Jegorov

FC Puuma: 71-Boldõrev, 4-Kurlõtškin, 2-Romanov, 15-A. Lõsanov, 20-Kisel, 13-Dmitriev, 12-Apalinski, 17-Vinogradov (65. 21-Ljahhovetski), 9-N. Lõsanov, 8-Filimonov (74. 11-Helaia), 22-Bilinski.
Varus: 40-Stepanov, 21-Ljahhovetski, 11-Helaia, 14-Parpauts, 18-Agruzov, 6-Matso.

FC Levadia II: 30-Pikker, 11-Läst (46. 2-Aru), 22-Vihmann, 4-Ingermann, 17-Vassiljev, 20-Pebre (80. 18-Iljin), 10-Välja (80. 5-Džumadil), 16-Paur, 21-Junolainen (46. 15-Aasmäe), 7-Koliaev, 9-Koger (71. 19-Jegorov).
Varus: 3-levandi, 1-Valma, 2-Aru, 5-Džumadil, 18-Iljin, 19-Jegorov, 15-Aasmäe.

Mänguolud: 0, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 52
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Joonas Jaanovits, Rando Kesküla


31. märtsil kell 17:00 Annelinna kunstmurustaadion (Annemõisa 6, Tartu)
TARTU SK 10 - VÄNDRA JK VAPRUS  2:1 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 44., 48. Aleksei Mamontov - 81. Ranet Lepik
Hoiatused: 52. Karl Koppel, 56. Aleksei Mamontov, 61. Andrei Usmanov, 80. Mihail Gutak - 42. Mihhail Kravtšenko, 68. Oliver Ojala

SK 10: 34-Serdjuk, 32-Gutak, 8-Pruttšenko, 17-Eero Eessaar, 18-Ergo Eessaar (66. 4-Vilismäe), 24-Laurson (76. 20-Ott), 10-Mamontov, 6-Koppel (85. 23-Tamvere), 15-Vallades, 14-Derjabins (82. 7-Pilvet), 19-Usmanov.
Varus: 7-Pilvet, 4-Vilismäe, 20-Ott, 23-Tamvere.

JK Vaprus: 35-Põldemaa, 15-A. Ojala (70. 21-Lukka), 5-O. Ojala, 6-Oja, 16-Eier, 17-Mangusson, 7-Otto, 27-Lepik, 77-Kaas, 80-Kaarlimäe (51. 20-Valma), 12-Kravtšenko (56. 9-Sõrmus).
Varus: 1-Teetsmann, 45-Naano, 21-Lukka, 29-Sults, 9-Sõrmus, 20-Valma, 33-Lind.

Mänguolud: 0, vahelduv pilvisus; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 75
Peakohtunik: Martin Lember
Abikohtunikud: Tiit Pruuli, Riivo Stolts

Liiga tabel 31. märtsi seisuga:
1    Viljandi JK Tulevik    3    3    0    0    7:1    9
2    Rakvere JK Tarvas    3    3    0    0    8:3    9
3    Jõhvi FC Lokomotiiv    4    2    2    0    11:3    8
4    Tallinna FC Levadia II    3    1    2    0    4:2    5
5    Tartu SK 10    3    1    1    1    2:4    4
6    Vändra JK Vaprus    3    1    0    2    4:5    3
7    Tallinna FC Flora II    4    1    0    3    4:7    3
8    Tartu JK Tammeka II    2    0    1    1    3:5    1
9    Tallinna FC Puuma    3    0    0    3    2:6    0
10    Kiviõli FC Irbis    2    0    0    2    1:10    0

jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles