0

Laskmine

Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustelt medalid
20.10.2020

Haapsalus toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel saavutasid esikoha õhupüssist laskmises naistest Katrin Smirnova ja tüdrukutest Anastassia Olewicz ning õhupüstolist laskmises meestest Andrei Brenkin ja tüdrukutest Aleksandra Moissejeva.

Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustelt medalid ja Ida-Virumaale võistkondlik II koht
01.09.2020

Tartumaa Tervisespordikeskuses toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel oli Narva laskuritest edukam Ivan Bulajevski, kes saavutas erinevates laskeharjutustes 2 kuld-, 2 hõbe- ja ühe pronksmedali.

Suurepärane medalisaak Narva laskuritele Eesti meistrivõistlustelt
06.07.2020

Elvas peetud Eesti meistrivõistlustel laskmises tõid Narva laskurid koju 7 individuaalset ja 4 võistkondlikku kuldmedalit, 5 individuaalset ja ühe hõbemedali ning 8 individuaalset ja 2 võistkondlikku pronksmedalit.

Eesti meistrivõistlustelt noortele ja seenioridele medalid
29.06.2020

Männiku lasketiirus tomunud Eesti noorte meistrivõistlustel teenisid Narva LSK laskurid 6 individuaalset ja 5 võistkondlikku esikohta. Samas toimunud seenioride meistrivõistlustel saavutas Anþela Voronova 60 lasku lamades II koha.

Narva laskuritele juunioride Eesti meistritiitlid
15.01.2020

Käärikul toimunud Eesti juunioride meistrivõistlustel saavutas Katrin Smirnova 60 l õhupüssist ja Aleksandra Moissejeva 60 l õhupüstolist I koha.

Toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises
04.11.2019

Narvas toiumunud Ida-Virumaa lahtistel meistrivõistlustel tuli kahekordseks võitjaks Aleksandra Moissejeva, kes võitis tüdrukutest harjutuse 40 lasku ja naiste klassis 60 lasku õhupüstolist laskmises.

Eesti meistrivõistlustelt neli individuaalset ja kuus võistkondlikku meistritiitlit
01.07.2019

Tartumaa Tervisespordikeskuses toimunud Eesti meistrivõistlustel saavutasid Narva LSK laskuritest individuaalselt meistritiitli juuniorid Anastassia Bobõleva, Aleksandra Moissejeva, Katrin Smirnova ja Ivan Bulaevski.

Anþela Voronova ja Katrin Smirnova kahekordsed võitjad Balti Cupil
05.06.2019

Elvas toimunud laskmise Baltic Cupil sai esikoha Eesti võistkond Läti ja Leedu laskurite ees. Anþela Voronova võitis naiste õhupüssi harjutuse ja 50m püssi harjutuse 3×40 lasku, Katrin Smirnova 50m püssi harjutuse 60 lasku lamades ja 50m püssi harjutuse 3×40 lasku.

Katrin Smirnova Eesti meister õhkrelvadest laskmises
18.02.2019

Eesti meistrivõistlustel 60 lasku õhupüssist laskmises saavutas esikoha Katrin Smirnova (Narva LSK), teise koha Anþela Voronova (Kaitsejõudude SK) ja kolmanda Valeria Koljuhhina (Narva LSK). Meestest saavutas II koha Konstantin Loginov.

Raplas toimusid Eesti karika- ja võistkondlikud meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises