Ida/Viru

Laskmine

Eesti karikavõistlustelt medalid
06.09.2021

Männiku lasketiirus toimunud Eesti karikavõistlustelt tõid Narva LSK laskurid koju kaks esikohta, ühe teise ja kaks kolmandat kohta. Nädal varem toimunud KL MäLK auhinnavõistlustel saavutati üks esikoht, kaks teist ja kaks kolmandat kohta.

Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustelt medalid
24.08.2021

Elvas toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel saavutas Ida-Virumaa võistkondlikult II koha. Individuaalselt tulid Jõudi meistriteks Anastassia Olewicz naisjuunioridest (3x40 lasku väikepüss), Andrei Mihhailov meestest (60 lasku lamades), Katrin Smirnova naisjuunioridest (60 lasku lamades) ja Aleksandra Moissejeva naisjuunioridest (spordipüstol 30+30 lasku).

Tartumaa Tervisespordikeskuses toimusid Heli Rassi 49. mälestusvõistlused
31.07.2021

Heli Rassi 49. mälestusvõistlustel saavutas Oksana Frojan (Narva LSK) II koha 25 m standardpüstoli 20+20+20 laskmises.

Katrin Smirnova püstitas uue Eesti juunioride rekordi
19.07.2021

Maailmameistrite vendade Viilbergide 45. karikavõistlustel püstitas Katrin Smirnova 3x40 lasku standardis uue Eesti juunioride rekordi tulemusega 1162 silma, saavutades sellega I koha.

Eesti noorte meistrivõistlustelt medalid
21.06.2021

Elvas toimunud Eesti noorte meistrivõistlustelt tõid Narva noored laskurid koju 4 individuaalset ja 5 võistkondlikku meistritiitlit. Individuaalselt saavutasid I koha Anastassia Olewicz ja Kirill Rumjantsev (väikepüss 3x20 l), Ivan Bulajevski (olümpiakiirlaskmine), Artjom Plotnikov (60 lasku lamades).

Katrin Smirnova juunioride Euroopa meister
27.05.2021

Horvaatias Osijekis jätkuval laskmise juunioride Euroopa Meistrivõistlustel võitis Katrina Smirnova kuldmedali harjutuses 60 lasku 50 meetrilt lamades. 56 sportlase hulgas osales selles harjutuses ka Anastassia Olewicz, kes sai 24 koha.

Saku Valla Spordikeskuses toimusid Eesti meistrivõistlused 10 m õhupüssi ja õhupüstoli harjutustes.
08.02.2021

Naiste õhupüssi harjutuses püstitas suurepärase Eesti rekordi Valeria Matšel (Narva LSK), kes põhivõistlusel lasi 630.2 silma, millega ületas enda nimele kuulunud kehtiva Eesti rekordi 3.6 silmaga.

Eesti karikavõistlustelt ja võistkondlikelt meistrivõistlustelt medalid
14.12.2020

Männikul toimunud Eesti karikavõistlustel ja võistkondlikel meistrivõistlustel saavutasid Narva laskurid nii individuaalselt kui võistkondlikult ühe I koha, kaks II kohta ja ühe III koha.

Narvas toimusid Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused
02.11.2020

Ida-Virumaa lahtistel meistrivõistlustel saavutasid Narva laskjad 15 esikohta, 12 teist kohta ja 14 kolmandat kohta.

20.10.2020

Haapsalus toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel saavutasid esikoha õhupüssist laskmises naistest Katrin Smirnova ja tüdrukutest Anastassia Olewicz ning õhupüstolist laskmises meestest Andrei Brenkin ja tüdrukutest Aleksandra Moissejeva.