Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Lokomotiiv andis käest 2:0 edu

10.03.2013

Esiliigas toimus täna teise vooru neli mängu, mis oli ka hooaja avalöögiks, sest avavoor lükati kehvade ilmastikutingimuste tõttu edasi. Esimesena liigas suutis värava lüüa küll FC Puuma, kuid uustulnukad Vändra Vaprusest võtsid sellest hoolimata siiski 2:1 võidu. Edukas oli ka teine debütant Viljandi JK Tulevik, kes oli 1:0 parem Tallinna FC Flora teisest. Tartu SK 10 ja Tallinna FC Levadia tegid väravateta viigi, 2:2 viigiga lõpetasid Tartu JK Tammeka II ja Jõhvi FC Lokomotiiv. Kiviõli FC Irbise ja Rakvere JK Tarva mäng toimub alles 5. juunil.

Esiliiga II vooru tulemused

Esiliiga II vooru mängud 10. märtsil:

10. märtsil kell 12.00 Sportland Arena (Asula 4c)
TALLINNA FC PUUMA - VÄNDRA JK VAPRUS  1:2 (1:1)
mitteametlik protokoll*
Väravad: 22. Anatoli Lõsanov - 36. Gerth Kaas, 59. Kaarel Kaarlimäe
Hoiatused: 56. Vladimir Ljahhovetski - 56., 68. Gerth Kaas
Eemaldamine: 68. Gerth Kaas

FC Puuma: 71-Boldõrev, 2-Romanov, 3-Mamedov, 15-A. Lõsanov, 4-Kurlõtškin, 12-Apalinski (71. 18-Agruzov), 7-Marin, 21-Ljahhovetski, 20-Kisel (46. 8-Filimonov), 19-Dubinin, 14-Parpauts (68. 10-Berzinš).
Varus: 44-Stepanov, 8-Filimonov, 18-Agruzov, 6-Matso, 10-Berzinš.

JK Vaprus: 45-Naano, 15-A. Ojala, 5-O. Ojala, 6-Oja, 16-Eier, 77-Kaas, 17-Mangusson, 7-Otto, 27-Lepik (60. 12-Kravtšenko), 9-Sõrmus (49. 21-Pikkor), 80-Kaarlimäe (90. 20-Valma).
Varus: 29-Sults, 12-Kravtšenko, 33-Lukka, 20-Valma, 1-Teetsmann, 35-Põldemaa, 21-Pikkor.

Mänguolud: -7, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 94
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Lauri Salei, Marto Kiisk


10. märtsil kell 12:00 Tartu Annelinna kunstmurustaadion (Annemõisa 6, Tartu)
TARTU SK 10 - TALLINNA FC LEVADIA II  0:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: 31. Erkki Junolainen, 50. Kaspar Paur

SK 10: 34-Serdjuk (46. 1-Ojaste), 19-Usmanov (58. 20-Ott), 17-Eero Eessaar, 15-Vallades, 32-Gutak, 24-Laurson, 6-Koppel, 14-Derjabins, 23-Tjunin, 8-Pruttšenko, 4-Vilismäe.
Varus: 20-Ott, 1-Ojaste.

FC Levadia II: 30-Pikker, 17-Vassiljev, 19-Levandi, 4-Ingermann, 2-Laurits, 18-Iljin (62. 10-Jegorov), 20-Aru, 7-Paur, 11-Sadovski (78. 15-Aasmäe), 22-Junolainen, 9-Koger.
Varus: 1-Tamme, 10-Jegorov, 15-Aasmäe, 23-Vihmann, 5-Džumadil, 16-Aule.

Mänguolud: -9, päikesepaisteline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Selen Elbe


10. märtsil kell 14.00 Viljandi kunstmurustaadion (Ranna pst 1, Viljandi)
VILJANDI JK TULEVIK - TALLINNA FC FLORA II  1:0 (1:0)
mitteametlik protokoll*
Värav: 5. Kristjan Kähr
Hoiatused: 21. Ants Stern - 41. Raido Leokin

JK Tulevik: 1-Vessenberg, 17-Olev (74. 30-Berggren), 13-Henn, 5-Õunap, 10-Ilves, 2-Raiko Mutle, 14-Kübar, 9-Stern (46. 23-Normann), 32-Nälk (74. 11-Kiigemägi), 7-Roman, 21-Kähr.
Varus: 8-Tölpus, 30-Berggren, 12-Nõmm, 11-Kiigemägi, 23-Normann, 80-Loigo.

FC Flora II: 1-Gurnik, 33-Pajunurm, 3-Sinisalu, 15-Lootus (66. 19-Vihmoja), 2-Mataloja, 8-Reitalu, 7-Riiberg, 6-Paavo, 10-Saliste, 13-Raido Leokin (58. 5-Vent), 9-Lepik.
Varus: 12-Kaznetsov, 14-Juha, 5-Vent, 19-Vihmoja, 11-Pärn.

Mänguolud: -8, päikesepaisteline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 106
Peakohtunik: Maikel Mikson
Abikohtunikud: Tiit Pruuli, Egerd Pajustik


10. märtsil kell 15.00 Tartu Annelinna kunstmurustaadion (Annemõisa 6, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA II - JÕHVI FC LOKOMOTIIV  2:2 (0:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 80. Rasmus Tauts, 82. Ander Paabut - 28., 35. Maksim Bazjukin
Hoiatused: 48. Andre Paju, 70. Rasmus Tauts - 63. Stanislav Kitto, 90. Andrei Jõgi

JK Tammeka II: 98-Kütt, 15-Savikink, 3-Sillaots, 29-Saluoks, 28-Vanaveski, 41-K. Anderson (55. 96-Markus Jõgi), 18-Paju, 97-Naal (46. 24-Suurpere), 25-Meisalu (60. 11-Tauts), 13-Lorenz, 88-Paabut.
Varus: 1-Sütt, 2-Laas, 11-Tauts, 14-Kask, 24-Suurpere, 9-Pärli, 96-Markus Jõgi.

FC Lokomotiv: 1-Smelkov, 14-M. Bazjukin, 25-Gritsjuk, 16-A. Jõgi (90.+1. 15-Babjak), 7-Khvalov, 11-Kulik (83. 6-Volkov), 24-Nesterovski, 8-Paltsev, 3-Smirnov, 22-Zahharenkov, 12-Kitto.
Varus: 21-Matrossov, 20-Rudomin, 4-Smolin, 6-Volkov, 2-Stratiitšuk, 5-Malahhov, 15-Babjak.

Mänguolud: -8, päikesepaisteline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 69
Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Danel Udu, Riivo Stolts

Liiga tabel 10. märtsi seisuga:
1    Vändra JK Vaprus    1    1    0    0    2:1    3
2    Viljandi JK Tulevik    1    1    0    0    1:0    3
3    Tartu JK Tammeka II    1    0    1    0    2:2    1
4    Jõhvi FC Lokomotiiv    1    0    1    0    2:2    1
5    Tartu SK 10    1    0    1    0    0:0    1
6    Tallinna FC Levadia II    1    0    1    0    0:0    1
7    Rakvere JK Tarvas    0    0    0    0    0:0    0
8    Kiviõli FC Irbis    0    0    0    0    0:0    0
9    Tallinna FC Puuma    1    0    0    1    1:2    0
10    Tallinna FC Flora II    1    0    0    1    0:1    0

jalgpall.e



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles