Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Spordiliit: Ida-Virumaa spordiaasta 2012 paremad tulemused

19.12.2012

Sel reedel, 21. detsembril on Ida-Virumaa spordiliidu juhatusel plaanis valida 2012. aasta Ida-Virumaa parimad mees- ja naissportlased, võistkonnad, treenerid ja noorsportlased. Alljärgnev on ülevaade Ida-Virumaa klubide sportlaste edukamatest tulemustest mööduval aastal.

Kui leiate mõne nime, kes võiks ka selles nimekirjas olla, siis saatke palun e-kiri info@sportiv.ee

2012. aasta Ida-Virumaa sportlaste paremad tulemused

MEHED

Dmitri Aristov, kergejõustik
Eesti poolmaratoni meister U20
Erinevate rahvajooksude võitja

Aleksei Baskakov, vabamaadlus
Treener: Aleksei Hapov
Kohtla-Järve parim meessportlane
U20 EM 9., MM 16. - 55 kg
Eesti meister meestest ja U20
Balti matši 2. koht

Vladislav Ivanov, jalgpall
Eesti jalgpalli meistriliiga edukaim väravakütt

Aleksandr Latin, triatlon
MKetapp olümpiadistantsil 14. ja 23. koht

Vladimir Latin, sõudmine
MK etapil ühepaadil 17. koht
Eesti meistrivõistlustel kaheksapaadis 1. koht

Aleksandr Maslennikov, suusatamine
Treener: Aleksandr Gorodnitšev
Sillamäe parim meessportlane
Eesti MV 15 km vaba 3. koht (U23. 1)
MKetapil 57. koht (samas Avo Sambla 55.)
U23 MM 37. koht

Danil Steptšenko, laskesuusatamine
MK etapil 38. ja 45. koht

Veikko Tihvan, jahipraktiline laskmine
Euroopa karikal VSS ja JKV 4. koht (ind ja vk)
EMil 5. ja 9. koht individuaalselt, vk 4. koht
Eesti meister 3x (vk)
Eesti karikavõitja 5x (3x ind, 2xvk)

NAISED

Darja Jurlova, laskesuusatamine
MM 44 ja 51.
U20 MM 13. ja 17.
U23 EMV 3x1.

Tatjana Mannima, suusatamine
Treener: Viktor Kaurson
Eesti meister 30 km klassikat
FIS maratonide sarjas 2012/2013 kokkuvõttes naistest 7. koht

Valeria Petrova, lauatennis
Eesti meister üksikmängus

Anastassia Pšenitšnaja, aerutamine
Treener: Oleg Gorohh
Eesti 2012. aasta parim naissaerutaja
Eesti naiste MV - 5x1.

Tatjana Tšistjakova, lauatennis
Balti matši 2x1.
2xEesti meister (paar, segapaar)
Anžela Voronova, laskmine
Treener: Aleksandr Makarov
Olümpiamängude 31. ja 42. koht
Sõjaväelaste maailmameistrivõistluste kuld
MKetappidel 10. ja 15. koht
5x Eesti meister

Julia Soboleva, laskmine
1995
U20 Euroopa MV 17. Ja 20. Koht
2 x Eesti meister

Kairi Schmidt, triatlon
1990
Treener: Kaarel Schmidt
U23 Euroopa MV olümpiatriatlonis  33.koht
U23 Euroopa MV crosstriatlonis 4.koht
Eesti MV olümpiadistantsil 3. Koht
Eesti MV keskdistantsil 2.koht
Eesti MV lühiraja ujumises 2.koht

VÕISTKONNAD

Ida-Viru JLK, jahipraktiline laskmine
3xEesti võistkondlik meister SP-200, ISP100 ja CSP-20
2xEesti karikavõitja

KK HITO/Jõhvi U20, korvpall
Treener: Priit Sternhof
Euroopa noorte korvpalliliiga U20 vanuseklassi 2. koht
Eesti A-vanuseklassi meistrivõistluste 1. koht

Kohtla-Järve SHK, petank
Eesti klubide karikavõitluste 1. koht

Kohtla-Järve Viru Sputnik, jäähoki
Eesti meistrivõistluste 2. koht
Treener Gennadi Jeremejev

Narva PSK naiskond, lauatennis
Eesti võistkondlike MV 2. koht

Narva LSK I, laskmismeeskond
Õhupüss, võistkondlik EMV 1. koht

Narva LSK I, laskmismeeskond
Õhupüstol, võistkondlik EMV 1. koht

Narva LSK I, laskmisnaiskond
Õhupüss, võistkondlik EMV 1. koht

Narva Maletäht, male
Eesti võistkondlike MV 3. Koht

Toila Jahtklubi meeskond, purjetamine
Muhu Väina regatt 1. koht, Eesti meister avamerepurjetamises

NOORMEHED (s. 1994+)

Gleb Belokurov, vabamaadlus
1995
Treener: Aleksei Hapov
Kadettide vanuseklassi EM - 63 kg 12. koht
U18 Eesti meister, U20 ja meeste 3. koht

Anton Farforovski, laskmine
1994
Eesti-Soome maavõistluse võitja ja 3. koht
Eesti MV 3x mk meister
Eesti U20 MV 2x meister
Eesti U18 MV 3x ind ja 3x mk meister

Sander Saare, korvpall
1994
Treener: Priit Sternhof
KK HITO U20, A-klassi ja meistriliiga meeskonna üks liidritest.
Eesti koondislane U18 ja U20 EMil
Eesti A-vanuseklassi parim mängija 2012
EYBLi U20 all-stars liige

Deniss Salmijanov, poks, kergejõustik
1998
Eesti U14 meister poksis
Eesti U16 meister 1500 m takistusjooksus

Ilja Siroš, male
1998
Eesti U14 meistrivõistluste 1. koht
Viik simultaanis Garri Kasparovi vastu

Aleksandr Lušin, lauatennis
1997
U16 Euroopa MV ind. 5 , 12. ja 17 koht
Eesti MV U16 1. Koht
Eesti MV U 18 2.koht
2 x Eesti meister

Artjom Koltsov, poks
1994
U18 MM 17. Koht
U18 Eesti meister

Ilja Koponev, kickboks
U18 MM 3.koht
U14 Eesti MV 1.koht

NEIUD (s.1994+)

Katrina Korban, male
1997
Treener: Leonid Pelešev
Eesti U18 meistrivõistluste 1. koht

Valeria Koljuhhina, laskmine
1994
U20 EM 25. koht
U20 Eesti - Soome maavõistluse võitja
Eesti naiskondlik meister
U20 1x Eesti meister
U18 3x (2x vk) Eesti meister

Valeria Mihhailova, ujumine
1995
Treener: Tatjana Partõka
Naiste Euroopa MV 34.
Naiste Balti MV 1. koht
Naiste Eesti MV 1. koht
Eesti U16 rekord (50 m) - 50 m selili 30,38

Anastassia Pšenitšnaja, aerutamine
1994
U18 EMi 10. koht (B.-finaali 1.), 2x13.
Eesti U18MV - 4x1.

Sandra Schmidt, triatlon
1995
Treener: Kaarel Schmidt
U20 MMil talitriatlonis 4. koht
Eesti U18 MV olümpiadistantsil 1. koht

Vlada Stepankova, sumo, sambo, judo
1999
U16 Euroopa MV sumos 3. Koht
U16 Euroopa MV sambos 3. Koht
Eesti MV judos 1. koht
Eesti MV sumos 1. koht

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles