21.04.2016

Äsjase hooaja vahele jätnud laskesuusataja Darja Jurlova on otsustanud tippspordist loobuda – ta pühendub õpingutele ja treeneritööle. Neljapeval oli Ida-Virumaa spordiliidu juhatusse kuuluv narvalanna Tallinnas lemmikala hooaja lõpetamisel, kirjutab Õhtuleht.

Ühisstardiga sõidus said meistritiitli Koskinen ja Všivtseva
03.03.2015

Haanjas toimunud ühisstardist sõidu Eesti meistrivõistlused laskesuusatamises võitsid oma klassis Narva Äkke SK/Energia SK esindajatest Marko Koskinen ja Jelena Všivetseva.

Viktor Šemarin võitis Kanadas hõbeda
09.02.2015

Quebecis nädal aega kestnud ja pühapäeval lõppenud ülemaailmsetel seeniorsportlaste talimängudel ainsana Eestit esindanud narvalane Viktor Šemarin saavutas laskesuusatamise sprindidistantsil hõbemedali.

Jurlova oli Eesti stabiilseim
01.02.2015

Otepääl toimunud Euroopa meistrivõistlustel laskesuusatamises oli Eesti stabiilseim sportlane narvalane Darja Jurlova.

Jurlova MKetapil 67.
09.01.2015

Kadri Lehtla lõpetas Oberhofis sõidetud laskesuusatamise MK-sarja 7,5 km sprindietapi Eesti edukaimana 42. kohaga. Jurlova oli 95 osaleja seas 67.

Eesti naiskond sai Oberhofis alanud MK-etapil teatesõidus 16. koha
07.01.2015

Saksamaal, Oberhofis alanud laskesuusatamise MK-etapil sõideti kolmapäeval naiste 4x6 km teatesõit, kus Eesti naiskond leppis 16. kohaga. Teist vahetust sõitis Eestil narvalane Darja Jurlova.

Jurlova jälitussõidus hõbedal
29.12.2014

Eesti meistriks viitsardiga sõidus krooniti esmaspäeval Otepääl naistest Kadri Lehtla.

Jurlova sai pronksi
28.12.2014

Laupäeval Otepääl toimunud Eesti lahtistel meistrivõistlustel laskesuusatamise sprindis sai naistest kolmanda koha narvalane Darja Jurlova.

Jurlova Eesti edukaim
16.12.2014

Austrias Obertilliachis peetaval laskesuusatamise IBU karikaetapil sai Darja Jurlova naiste 15 km sõidus Eesti neiudest parimana 17. koha. Jurlova tegi kaks möödalasku ehk kogus kaks trahviminutit ja kaotas võitjale ajaga 2.46,0.

Steptšenko pääses ainsana trahviringidest
22.02.2014

Sotši olümpiamängude laskesuusatamise programmi viimaee ala, meeste 4x7,5 km pikkuse teatesõidu võitis Venemaa nelik Aleksei Volkov, Jevgeni Ustjugov, Dmitri Malõško, Anton Šipulin, kes läbis distantsi ajaga 1:12.15,9.