Esilehele      Sisukord
Esilehele
November 2018
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall: FOTOD! Esikoha sai Tõrremäe Tornaado

17.11.2012

Jõhvi lahtistel meistrivõistlustel võrkpallis sai üheksa võistkonna seas esikoha Tõrremäe Tornaado.

Jõhvi lahtised MV ja Ida-Virumaa MV alagrupp võrkpallis 2012

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=2532

Jõhvi Spordihall 17.11.2012

I alagrupp:
VK VIRO – Tammiku 2:0 (25:14; 25:16)
Sillamäe – Põhjaranna VK 0:2 (20:25; 13:25)
Lüganuse – Tammiku 2:1 (19:25; 25:12; 15:12)
VK VIRO – Sillamäe 2:0 (25:23; 25:18)
VK VIRO – Põhjaranna VK 0:2 (13:25; 30:32)
Lüganuse – Sillamäe 2:1 (21:25; 25:22; 15:5)
Tammiku – Põhjaranna 0:2 (15:25; 13:25)
Lüganuse – VK VIRO 0:2 (22:25; 15:25)
Tammiku – Sillamäe 0:2 (21:25; 20:25)
Lüganuse – Põhjaranna VK 0:2 (11:25; 17:25)
I – Põhjaranna VK 12 punkti (8:0)
II – VK VIRO 9 punkti (6:2)
3. Lüganuse 4 punkti (4:6)
4. Sillamäe 4 punkti (3:6)
5. Tammiku 1 punkt (1:8)

II alagrupp:
Narva – Tõrremäe Tornaado 1:2 (25:19; 21:25; 15:17)
Mäetaguse – Krabuli 0:2 (10:25; 19:25)
Narva – Krabuli 2:0 (25:14; 25:17)
Mäetaguse - Tõrremäe Tornaado 0:2 (9:25; 15:25)
Narva – Mäetaguse 2:0 (25:15; 25:11)
Krabuli - Tõrremäe Tornaado 0:2 (16:25; 15:25)
I - Tõrremäe Tornaado 8 punkti (6:1)
II – Narva 7 punkti (5:2)
3. Krabuli 3 punkti (2:4)
4. Mäetaguse 0 punkti (0:6)

Poolfinaal VK VIRO - Tõrremäe Tornaado 0:2 (20:25; 21:25)
Poolfinaal Põhjaranna VK – Narva 0:2 (22:25; 12:25)

5.-6.koha mäng Lüganuse – Krabuli 2:1 (18:25; 28:26; 15:12)
7.-8.koha mäng Sillamäe – Mäetaguse 2:0 (25:15; 25:19)

3.-4.koha mäng Põhjaranna VK – VK VIRO 2:1 (25:20; 23:25; 15:6)
Esimene geim algas Põhjaranna VK juhtimisel, kuid seisul 11:9 sai VK VIRO 5 punkti järjest ja läks ise juhtima. Siis tekkis neil mõõn, kus Põhjaranna VK sai ise 5 punkti järjest ja läks omakorda juhtima 18:16. VK VIRO suutis veel seisu parandada 19:20, kuid geimi lõpp langes neil täielikult ära – nad kaotasid selle geimi 20:25. Teine geim algas samuti Põhjaranna VK juhtimisel 5:1, kuid viik saabus seisul 9:9. Siis sai VK VIRO 6 punkti järjest ja asus ise juhtima 15:9, kuid Põhjaranna VK vähendas vähehaaval vahet, saades ise 4 punkti järjest ja viigistas seisu 23:23. Punkt-punktilt mängiti seisuni 25:25. Seekord oli geimi lõpus kindlam VK VIRO 27:25, mis ei õnnestunud alagrupimängus. Kuid selle geimiga olid ka VK VIRO jõuvarud otsas – kolmas geim kaotati kindlalt 6:15.

1.-2. koha mäng Tõrremäe Tornaado - Narva 2:1 (25:16, 29:21, 15:7)
Finaalmäng Tõrremäe Tornaado ja Narva meeskondade vahel algas nooremate meeste Tõrremäe Tornaado juhtimisel 7:3. Edasi said nad 3 ja neli punkti järjest ning võitsid lõpuks esimese geimi 25:16. Teises geimis olid Narva veteranid hoos, mäng kulges punkt-punktilt. Esimest korda läks Narva juhtima seisul 16:15. Tõrremäe viigistas ja jätkus punkt-punkti mäng seisuni 29:29. Geimi lõpus olid kindlamad Narva veteranid ja võitsid geimi 31:29. Kui alagrupimängus suutsid nad ka kolmandas geimis vastupanu osutada, siis finaalis seisul 3:3 kui Tõrremäe Tornaado sai 6 punkti järjest, rauges Narva jõud täielikult – geim kaotati 7:15.

Eks pika ja pingelise võrkpallipäeva lõpus lõppesid ka vanematel mängijatel jõuvarud - nii pididki nad kolmanda koha kui finaalmängus alla vanduma noorematele mängijatele.

Ida- Virumaa MV said sellest alagrupist edasi Tõrremäe Tornaado ja VK VIRO.

Võistkondade koosseisud:
I. Tõrremäe Tornaado - Alar Tetting, Karmo Aros, Toomas Stroo, Mihkel Siim, Kristjan Tambik, Arnold Annus
II. Narva - Oleg Tšekmarjov, Jevgeni Volkov, Eduard Pantelejev, Georgi Korotkov, Maksim Šilovski, Aleksandr Kostjukevitš, Sergei Vassiljev
III. Põhjaranna VK - Jevgeni Smirnov, Dmitri Gerstman, Igor Tubiš, Aleksei Semjonov, Sergei Matotškin, Artur Klink, Aleksei Rubannikov, Stanislav Nazarov
4. VK VIRO - Pavel Andrejev, Vadim Furman, Anatoli Komissarov, Sergei Zahharov, Oleg Zahharov, Nikolai Lillo, Anton Ivanov, Robert-Roland Uusmaa
5. Lüganuse – Juho Põld, Paul Maalma, Stanislav Gruzdev, Vitali Borissenko, Mihhail Kolotajev, Levon Tatevosjan
6. Krabuli – Madis Volt, Gunnar Ord, Taavi Põllu, Talis Põllu, Kenno Raamat, Vitaliy Egorov
7. Sillamäe – Igor Efimov, Valentin Kordas, Leonid Kordas, Oleksandr Laba, Sergei Laba, Magomed Magomedov, Vladimir Sabenin, Juri Tšerepanov
8. Mäetaguse – Üllar Saatman, Ainar Saatman, Marko Saatman, Tanel Saatman, Taavi Toomel, Toomas Veber
9. Tammiku – Janek Velk, Leonid Baumbakh, Dmitri Olimpov, Andrei Nazarov, Stanislav Ignotovets, Andrei Prokofjev, Juri Olimpov, Siim Kadak

AIME LUUK



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles