Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik: Teatevõistlus kolmeliikmelistele võistkondadele

Aeg: 30.09.2012 16:00 - 30.09.2012 18:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus

Kolmeliikmelised võistkonnad võistelvad rattasõidus (2x3 km), jooksus (3 km) ja rulluisutamises/suusatamises (2x2,4 km).

NB! Vastu tulles osavõtjate soovidele toimus muudatus võistkonna koostamise reeglis. Iga võistkonnas peab olema vähemalt kaks sportlast, kes on osalenud mõnel ratta, jooksu või rulli Ida-Virumaa argipäevasarja etapil.

Auhinnad

Absoluutarvestuse esikolmik

Eriauhinnad klasside võitjatele
MMM - kolm meest
NNN - kolm naist
MIKS - segavõistkond (MMN, NNM)
35+ - kõik s. -1977
-13 - kõik s. 1999+
-16 - kõik s. 1996+

Eelregistreerimine e-postiga tere@sportiv.ee

REGISTREERUNUD

1) MIKS1

Ratas - Tauri Selder
Jooks - Paul Nestor
Rull - Ave Uustalu

2) MMM1
Danny-Rocco Anton 11a
Allain-Marco Anton 11a
Urmas Grüning 42a

3) NNN1
Ratas - Maarika Raja 1964
Rull-  Ele Luuk 1985
Jooks - Kaja Jõemets 1965

4) MMM2
Viktor Bõkov 1965a.
Sergey Borisov 1964a.
Dmitri Aristov 1993a.

5) NNN2
Emiliya Borisova 1997a
Tanja Borisova 1969a.
Marina Borisova 2002a

6) MMM3 ja 35+
Ratas - Arno Proode 1961
Rull - Ivar Rooma 1962
Jooks - Randy Orel 1968

7) NNN3 ja -13
ratas - Mirell Semenkova
rull - Anett-Leann Saks
jooks - Pia Kivil

8) NNN4 ja 35+
ratas - Kaja Vahter
rull - Pille Saks
jooks - Mariliis Kurs

9) MMM4
“Traksitrallid”
Rull – Priit “Sammalhabe” Kaasik
Ratas – Peep “King1/2” Kivil
Jooks – Tanel “Muff” Leisalu

10) NNN5
Jonne Rooma (rull)
Maris Nurm (ratas)
Margit Ahu (jooks)

11) NNN6 ja -16
Aveli Uustalu 2000 - ratas
Helin Müüdla 2000 - jooks
Marielle Kurs 1998 - rull

12) MMM5 ja -13
OÜ Lõvikonserv 
Mario Kivil - 2003 - ratas
Martin Müüdla - 2002- jooks
Kevin Troinikov - 2003 - rull

13) MMM6 ja -16
Martin Küüsmaa - Ratas 1997
Kaivo-Mart Kangro - Jooks 1998
Taivo Valdur - Rull 1997

14) MIKS2 ja -16
Raiko Jool - ratas 2001.a.
Herko-Ardi Virumäe - rull 1997.a.
Karmel Virkus - jooks 1998.a.

15) MIKS3 ja -13
Helen Orel - 1999 - ratas
Kermo Kaasik - 2001 - rull
Helger Orel - 2002 - jooks

16) MMM7 ja -16
Sten Eric Nirgi 1996 (ratas)
Martin Zuraljov 1996 (jooks)
Randar Ivanov 1996 (rull)
 
17) MMM8  ja 35+
Ahti Nirgi 1975 (ratas)
Argo Raudsalu 1974 (jooks)
Alar Ivanov 1972 (rull)

18) MMM9 ja -13
Robin Nirgi 2000 (ratas)
Erki Kuhi 2000 (jooks)
Sander Ivanov 2000 (rull)

19) NNN7 ja 35+ 
Kristin Kiir-Nirgi 1977 ratas
Külli Raudsalu 1973 jooks
Liivika Ivanov 1974 rull 

20) MMM10 ja 35+
AAA
Andrei Semenkov - ratas
Allan Valk - jooks
Avo Kiir - rulluisk

21) MMM11
Viru Reisid
Anatoli Männi - ratas
Aleksei Markov - jooks
Argo Rebban - rull

 


Pärast võistlust Ida-Virumaa argipäeva rulliõhtute ja jooksuõhtute autasustamine.



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles