Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Petank: PILDID! Kohtla-Nõmmel võidutsesid Tihhonjuk/Nikkar

25.07.2012

Kohtla-Nõmme lahtised meistrivõistlused võitis 19 paari seas Kohtla-Järve duo Vadim Tihhonjuk/Pjotr Nikkar.

Esimese astusega duo Tihhonjuk/Nikkar said alagrupist edasi teisena, kuid seejärel alistasid play-off"is kõik neli vastast.

Finaalis võitsid Tihhonjuk/Nikkar üllatusmehi isa-poega Tõnu ja Ülo Piiki, kellest Tõnu mängis oma neljandat reitinguturniiri ja Ülole oli see esimeseks petangivõistluseks. Finaal oli tasavägine, kuid seisul 10:9 lõi Nikkar paremuselt teisena asetsenud vastase kuuli ära nii, et saadi vajalikud kolm punkti ning mängu võit 13:9.

Pronksikohtumises ehk "segapaaride finaalis" olid teise asetusega Sirje ja Ivar Viljaste 13:6 paremad kuuendat asetust omanud duost Aigi ja Kalle Orro.

Nii nagu asetus nii ka koht oli paaril Mait Metsla/Matti Vinni, kes said viienda koha.

Paremuselt kolmas segapaar olid kaheksanda koha saanud Maarika Raja/Rene Kundla, kes suutsid kolmapäeva õhtul ainsana jagu saada (13:7) hilisematest turniirivõitjatest.

B-turniiri võitsid ja said 9. koha Vladimir Ogneštšikov/Tõnu Kapper, C-turniiri võitsid ja said 13. koha Jaan ja Oskar Sepp. Parima kohaliku paarina olid Marko ja Maido Rooden 15. kohal.

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=2416

Tihhonjuk tõusis ühtlsai reitingutabeli liidriks: http://www.sportiv.ee/dokument/ivpreiting2012uus.htm

Paremusjärjestus
1. Vadim Tihhonjuk/Pjotr Nikkar - kohamäng 13:9
2. Tõnu Piik/Ülo Piik
3. Sirje Viljaste/Ivar Viljaste - 13:6
4. Aigi Orro/Kalle Orro
5. Mait Metsla/Matti Vinni - 13:6
6. Karla Purgats/Hugo Müüdla
7. Enno Konsa/Tõnis Anton - 13:8
8. Maarika Raja/Rene Kundla
9. Vladimir Ogneštšikov/Tõnu Kapper- 13:5
10. Johannes Neiland/Aarne Välja
11. Artjom Kolkin/Viktor Fjodorov
12. Anna Romanenko/Tarmo Müür
13. Jaan Sepp/Oskar Sepp -13:5
14. Elmo Lageda/Boriss Klubov
15. Marko Rooden/Maido Rooden - LV
16. Andrei Grintšak/Emil Murzajev
17. Imbi-Indi Deljantintšuk/Meeli-Ingrid Fomina - 13:7
18. Rahel Laht/Jaan Rooden
19. Hillar Neiland/Tõnis Neiland

Sportiv.ee



Püssi seeriajooks ll 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles