0

Võrkpall

Eesti U16 meistrivõistlustelt hõbemedal
06.08.2018

Tartu Rannakeskuses toimus noorte rannavõrkpalli EV100 Eesti meistrivõistluste viimane etapp. Tütarlaste arvestuses 9 võistkonna seas saavutas Karoliina Käen koos Ragne Rahuojaga II koha.

Toimus Ida-Virumaa võistlussarja 3vs3 III etapp
05.08.2018

Mäetagusel sai äikesevihmahoogude vahel peetud 3vs3 III etapp, kus seekord osales kokku 10 võistkonda.

Suvevolle on selleks aastaks lõppenud
02.08.2018

Naiste arvestuses saavutas vabariigis III koha Mirjam Vinkler 104 punktiga, kes Jõhvis saavutas üldvõidu. Esikümnesse mahtus veel Sofja Žuravljova 92 punktiga, kes oli 8. Nemad kahekesi osalesid ka kõikidel etappidel. Meestest oli Jõhvis parim Kristjan Palm 78 punktiga (osales ainult 6 etapil), kes eelmisel aastal oli üldvõitja nii Jõhvis kui vabariigis (nüüd 33).

Toimus suvevolle eelviimane etapp
25.07.2018

Jõhvi Põhikooli staadionil peetud suvevolle VII etapi võitis võistkond koosseisus: Pavel Andrejev, Tarmo Tohver, Sofja Žuravljova, Mirjam Vinkler

3vs3 II etapi võitis meestest Krabuli võistkond
21.07.2018

Ida-Virumaa võistlussarja II etapile kogunes suvepuhkuste ja teiste ürituste tõttu vähe võistkondi, seepärast mängisid naised ja naisveteranid meesveteranidega koos.

TTÜ kaotas veerandfinaalis
19.07.2018

Ülikoolide EM-i veerandfinaalis kaotas TTÜ võistkond Bologna Ülikoolile tulemusega 0:3 ja kohtub nüüd 7. koha eest Jyväskyla Ülikooliga.

TTÜ jõudis ülikoolide EM-il veerandfinaali
18.07.2018

TTÜ võrkpallimeeskond, kus mängivad ka Sillamäelt pärit Valentin Kordas ja Narvast pärit Dmitri Korotkov, võitis Euroopa ülikoolide meistrivõistluste alagrupis kõik mängud ja jõudis veerandfinaali.

Suvevolle 6. etapil võidutses taas Kristjan Palmi võistkond
17.07.2018

Võistkonnas mängisid veel: Aleksandr Korn, Mirjam Vinkler, Carolin Mesi. Ühe geimi nad ka kaotasid teisele kohale tulnud võistkonnale ja kuigi viimases kohtumises neljandaks tulnud võistkonnaga oldi kaotusseisus, suutsid nad geimilõpu ikkagi enda kasuks pöörata.

Toimus Ida-Virumaa võistlussarja 3vs3 I etapp
15.07.2018

Lõõmava päikese all Illukal toimunud I etapi võitsid meestest Sillamäe, meesveteranidest Narva, naistest võistkond Kolmikud ja naisveteranidest VK Viro.

Toimus suvevolle V etapp
11.07.2018

Viienda etapi võitsid võistkonnad: Mirjam Vinkler, Marjaana Lepiste, Lisette Villers ja Kristjan Palm, Arnold Villers, Taavi Põllu.