Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Sillamäe võitis, Narva kaotas

21.04.2012

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esimese ringi viimases, üheksdandas voorus sai Ida-Virumaa meeskondadest punkte juurde Sillamäe Kalev.

Meistriliiga IX vooru mängud. Laupäeval, 21. aprillil:

21. aprillil kell 14:00 Sportland Arenal (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA - NARVA JK TRANS   2:1 (2:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 11. Karl-Eerik Luigend, 19. Albert Prosa - 42. Sergei Kazakov
Hoiatused: 45. Valeri Minkenen - 7. Erik Grigorjev, 38. Vitali Gussev

FC Flora: 1-Aksalu, 16-Jürgenson, 25-Frolov, 6-Mets, 22-Baranov, 24-Palatu, 41-Minkenen, 7-Beglarišvili (68. 33-Mööl), 73-Luigend (71. 5-Peitre), 9-Alliku, 99-Prosa (79. 10-Pukk).
Varus: 12-Toom, 4-Jahhimovitš, 33-Mööl, 5-Peitre, 18-Mashichev, 13-Laabus, 10-Pukk.

JK Trans: 1-Malkov, 14-Grigorjev, 22-Kuplovs-Oginskis, 15-Kitto, 10-Abramenko (42. 5-Kazakov; 79. 21-Kutuzov), 19-Irie, 20-Borisovs, 17-Alekseev, 7-Gussev, 4-Ovsjannikov, 9-Gruznov (46. 11-Leontovitš).
Varus: 33-Matrossov, 18-Kulik, 21-Kutuzov, 3-Mbia Ekobena, 11-Leontovitš, 5-Kazakov.

Mänguolud: +7, pilves sademeteta ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 221
Peakohtunik Eiko Saar
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Sten Klaasen
Neljas kohtunik: Kristo Tohver


21. aprillil kell 17:00 Kuressaare linnastaadion (Staadioni 2, Kuressaare)
FC KURESSAARE - JK TALLINNA KALEV  3:3 (1:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 15. Raido Reinsalu, 85., 90. Pelle Pohlak - 32., 70. Hiroyuki Mitsuyama, 39. Edwin Stüf
Hoiatused: 70. Sander Viira - 13. Ionel Armean, 55. Rejal Alijev, 73. Rasmus Tomson

FC Kuressaare: 1-Lavrentjev, 21-Laja (46. 13-U. Rajaver), 33-Pajunurm, 25-Viira, 18-Aljas, 8-Trasberg, 23-Luup, 7-Gerasimov, 39-Valmas (80. 6-Pohlak), 11-Reinsalu, 3-Könninge (85. 20-M. Rajaver).
Varus: 12-Riido Reiman, 6-Pohlak, 19-Seeman, 13-U. Rajaver, 20-M. Rajaver, 29-Kelder.

JK Tallinna Kalev: 1-Niinepuu, 3-Mamedov (39. 20-Karpõtšev; 46. 18-Kõrtsmik), 27-Suurjärv, 6-Kase, 19-Armean, 8-Kabashi, 10-Mitsuyama, 9-Tomson (90. 4-D. Savitski), 11-Alijev, 14-Edwin Stüf, 5-Kägo.
Varus: 18-Kõrtsmik, 20-Karpõtšev, 4-D. Savitski.

Mänguolud: +4, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 150
Peakohtunik Jaan Roos
Abikohtunikud: Neeme Neemlaid, Aron Härsing


21. aprillil kell 17:00 Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak (Kesk 30, Sillamäe)
JK SILLAMÄE KALEV - FC VILJANDI  2:0 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 45.+2. Maksim Paponov, 78. Vladislav Ivanov
Hoiatused: 16. Tanel Tamberg, 45. Aleksandr Volodin, 62. Maksim Paponov - 45.+1. Roman Dmitriev, 64. Rasmus Munskind, 80. Sander Sinilaid, 89. Bert Klemmer

JK Sillamäe Kalev: 1-Starodubtsev, 26-Tamberg, 20-Gnedojus, 18-Nesterovski, 5-Valaitis, 25-Gladilins (46. 3-Naumov), 7-Volodin (71. 55-Malinin), 23-Sillaste (46. 21-Koršunov), 9-Paponov, 10-Ivanov, 17-Vihrov.
Varus: 16-Levizi, 3-Naumov, 27-Aleksejev, 21-Koršunov, 55-Malinin, 71-Veis, 11-Podelis.

FC Viljandi: 1-Dmitriev, 17-Karu, 4-Indermitte, 77-Lätt, 26-Liivamägi (75. 80-Tšegodajev), 8-Sinilaid, 16-Ottis, 17-Leimann, 45-Munskind (71. 23-Klemmer), 11-Krillo, 22-Mütt (71. 18-Junolainen).
Varus: 12-Palm, 18-Junolainen, 80-Tšegodajev, 10-Laht, 23-Klemmer.

Mänguolud: +6, pilves udune ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 180
Peakohtunik Miko Pupart
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Heigo Paglant


21. aprillil kell 17:00 Maarjamäe kompleksi kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA - PAIDE LINNAMEESKOND  1:0 (1:0)
mitteametlik protokoll
Värav: 43. Rimo Hunt
Hoiatused: 65. Maksim Podholjuzin - 45. Mait Nõmme, 52. Andre Mägi, 86. Ervin Kõll

FC Levadia: 1-Smiško, 3-Artjunin, 4-Morozov, 17-Podholjuzin, 19-Kulinitš, 23-Kaljumäe, 6-Antonov, 10-Subbotin, 7-Toomet, 9-Rättel (86. 5-Leitan), 28-Hunt.
Varus: 30-Pikker, 27-Raudsepp, 18-Taar, 5-Leitan, 21-T. Laurits, 11-Martõnov, 16-Ustaal.

Paide LM: 12-Orgla, 13-Mägi, 4-Nõmme, 3-Tubarik, 5-Lomp, 26-Voolaid, 25-Reinsoo (67. 17-Varendi), 8-Kõll, 10-Tikenberg, 16-Goldberg (67. 22-Eteria), 7-Kald (73. 19-Leht).
Varus: 1-Kaalma, 19-Leht, 17-Varendi, 11-Stepanjan, 22-Eteria, 14-Rõivassepp, 9-Ellram.

Mänguolud: +8, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 80
Peakohtunik Martin Salong
Abikohtunikud: Artur Telling, Ago Kärtmann


21. aprillil kell 17:00 Tartu Annelinna kunstmuru (Annemõisa 6, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA - NÕMME JK KALJU  0:4 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 16. pen. Juri Jevdokimov, 52. ov. Uku Lilleväli, 69., 85. Alo Bärengrub
Hoiatus: 66. Alo Bärengrub

JK Tammeka: 33-Lukjanov, 7-Laas, 16-Tutk, 5-Lilleväli, 17-S. Valtna, 6-Saks, 8-Tamm, 3-Nimo (75. 9-M. Valtna), 10-Tšernjavski (57. 15-Ivanov), 14-C. Anderson, 2-Pikk (30. 12-Naggel).
Varus: 31-Kutter, 15-Ivanov, 18-Tenno, 13-Lorenz, 9-M. Valtna, 12-Naggel, 11-Hurt.

JK Kalju: 1-Teleš, 3-Koogas, 14-Kallaste, 77-Šišov, 5-Bärengrub, 75-Wakui, 7-Puri (87. 8-Ceesay), 10-Konsa (72. 16-Melts), 15-Jevdokimov, 99-Neemelo, 23-Takeda (62. 11-Viikmäe).
Varus: 96-Koppel, 6-Rodrigues, 18-Terehhov, 16-Melts, 11-Viikmäe, 8-Ceesay, 2-Bianchi.

Mänguolud: +11, päikesepaisteline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 246
Peakohtunik Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Gunnar Nuuma

Liiga tabel 21. aprilli seisuga:
1 Nõmme JK Kalju  8 7 1 0 22:3 22
2 Tallinna FC Levadia  9 6 3 0 17:2 21
3 Tallinna FC Flora  9 6 1 2 15:5 19
4 JK Sillamäe Kalev  8 3 3 2 9:6 12
5 JK Tallinna Kalev  9 2 2 5 10:18 8
6 Paide Linnameeskond  8 2 1 5 6:9 7
7 FC Viljandi  7 2 0 5 5:14 6
8 FC Kuressaare  5 1 1 3 6:13 4
9 Tartu JK Tammeka  6 1 1 4 2:12 4
10 Narva JK Trans  5 0 1 4 2:12 1

Meistriliiga edukamaim väravalööja 21. aprilli seisuga:
5 - Vladislav Ivanov (JK Sillamäe Kalev)

Meeskondade kõik väravalööjad 21. aprilli seisuga:
Nõmme JK Kalju (22)
Tarmo Neemelo 4, Damiano Quinteri 4, Juri Jevdokimov 3, Kristen Viikmäe 2, Oliver Konsa 2, Alo Bärengrub 2, Eino Puri 1, Andres Koogas 1, Tihhon Šišov 1
omaväravad: Mait Nõmme (Paide LM), Uku Lilleväli (Tartu JK Tammeka)
Tallinna FC Levadia (17)
Vitali Leitan 4, Igor Morozov 4, Janar Toomet 3, Igor Subbotin 2, Rimo Hunt 2, Andero Pebre 1
omavärav: Hiroyuki Mitsuyama (JK Tallinna Kalev)
Tallinna FC Flora (15)
Andre Frolov 4, Karl Mööl 2, Valeri Minkenen 2, Siim Luts 1, Martti Pukk 1, Karol Mets 1, Aleksei Belov 1, Gert Kams 1, Karl-Eerik Luigend 1, Albert Prosa 1
JK Tallinna Kalev (10)
Rasmus Tomson 3, Kassim Aidara 2, Hiroyuki Mitsuyama 2, Edwin Stüf 2, Risto Kägo 1
JK Sillamäe Kalev (9)
Vladislav Ivanov 5, Maksim Paponov 2, Vladimir Malinin 1, Sergei Vihrov 1
Paide Linnameeskond (6)
Andre Mägi 2, Stanislav Goldberg 2, Tengiz Eteria 1, Sander Rõivassepp 1
FC Kuressaare (6)
Amor Luup 2, Pelle Pohlak 2, Märten Pajunurm 1, Raido Reinsalu 1
FC Viljandi (5)
Marten Mütt 2, Sander Sinilaid 1, Ott Ottis 1, Jaan Leimann 1
Tartu JK Tammeka (2)
Marek Tšernjavski 1, Janno Saks 1
Narva JK Trans (2)
Dmitrijs Medeckis 1, Sergei Kazakov 1



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles