Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

IDA-VIRUMAA SPORT VENE KEELES - sekundomer.ee
Detsembrikuu tähtpäevad
Eesti spordiregister
Eesti Spordi Biograafiline Leksikon
Eesti sporditulemuste arhiiv
Korvpallihooaeg 2019/2020

Jalgpall: Narva United ei jätka karikavõistlustel
11.12.2019

Saalijalgpalli karikavõistluste veerandfinaalis kaotas S.Narva United FC S.Tartu Ravens Futsal Ares Secutity võistkonnale tulemusega 2:4 (0:2).


Petank: Vokas toimus sisekarikavõistluste 5. etapp
10.12.2019

Voka sisekarikavõistluste 5. etapi paarismängus võitsid Kenneth Muusikus ja Mait Metsla.


Korvpall: Iisaku/RHKK teine võit
10.12.2019

Ida-Virumaa meistriliigas saavutas Iisaku/RHKK teise võidu KK HITO/BC Karjamaa U18 üle tulemusega 98:83. Võitjate suurim korvikütt oli Artur Saariste ja kaotajate Märt Ait.


Võrkpall: Jõhvi Spordikooli võistkonnale kaotus
09.12.2019

Naiste I liigas kaotas Jõhvi Spordikooli võistkond Sparta võistkonnale tulemusega 0:3 (18:25; 23:25; 16:25)


Vabamaadlus: Erik Reinbok saavutas Ahtmes esikoha
09.12.2019

Ahtmes toimunud Rahvusvahelise Maadlusföderatsiooni UWW kalendriturniiril vabamaadluses U23 Kuldkaru Open 2019 saavutas esikoha Erik Reinbok (-79 kg, SK Kuldkaru).


Sulgpall: Babolat Eliit Seeria III esikohad
09.12.2019

Tallinnas toimunud Babolat Eliit Seeria III saavutas Jõhvi Spordikooli õpilane Daniella Aro WD 3. liiga grupis B I koha naiste paarismängus koos Anita Kudenkoga ja segapaarismängus koos Juri Krotiga XD 2. liiga grupis B. Koos Aleksei Kreivaldiga saavutas Juri Krot I koha meeste paarismängus MD 2. liiga grupis C.


Male: SK Diagonaal mestriks tuli Einar Vaino
09.12.2019

SK Diagonaal meistrivõistlustel saavutas A grupis I koha Einar Vaino, B grupis jagasid 1.-2. kohta Oleksandra Kuzmina ja Marek East.


Korvpall: Ida-Virumaa karikavõistlustel selgus esimene finalist
09.12.2019

Ida-Virumaa karikavõistluste poolfinaalis võitis KK HITO/Elvarem BK Narva tulemusega 109:84.


Jalgpall: Sillamäe Alexela võitis, Narva United II kaotas
09.12.2019

Betsafe saaliliiga 7. voorus võitis S.Sillamäe Alexela S.Tartu Maksimumi tulemusega 10:2 (4:2), siinjuures 4 väravat lõi Anton Panov ja 3 väravat Sergei Aleksandrov. Saalijalgpalli esiliigas kaotas S.Narva United FC II S.Rummu Dünamole tulemusega 6:11 ja nüüd on viiel võistkonnal turniiritabelis 12 punkti.


Jäähoki: Narva PSK võit
08.12.2019

Naabrite omavahelises kohtumises võitis Narva PSK Kohtla-Järve HC Everest võistkonda tulemusega 5:3 (3:2; 1:0; 1:1).


Korvpall: KK HITO/BC Karjamaale teine võit
08.12.2019

Saku I liigas saavutas teise võidu KK HITO/BC Karjamaa, kes võõrsil võitis Paide Viking Window võistkonna tulemusega 92:82. Suurim korvikütt oli Veiko Simm 22 punktiga.


Jalgpall: Ida-Virumaa võistkondadele kaotused
08.12.2019

Betsafe saaliliiga 7. voorus kaotas S.Sillamäe FC NPM Silmet S.Tallinna FC Cosmos võistkonnale tulemusega 1:9 (0:2) ja S.Narva United FC S.SK Kohilale tulemusega 1:7 (1:2). Saalijalgpalli esiliigas kaotas S.Narva SK Ganza S.SK Kadrinale tulemusega 5:7.


Korvpall: Narvale ja Pühajõele võit
07.12.2019

Ida-Virumaa meistrivõistlustel võitis BK Narva Tööriistamarket/Lüganuse võistkonda tulemusega 96:72 ja KK Pühajõe Sllamäe Kalev/Gümnaasiumi 71:67.


Korvpall: Alutaguse valla võistkondadele võõrsilt kaotused
06.12.2019

Saku II liigas kaotas Alutaguse KK Keila Korvpallikoolile tulemusega 55:77 ja Iisaku Gümnaasium/RHKK Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc võistkonnale tulemusega 59:111.


Jalgpall: Sillamäe võistkondade omavahelises kohtumises jäi peale Alexela II
05.12.2019

Saalijalgpalli esiliigas võitis S.Sillamäe Alexela II S.FC Sillamäe tulemusega 5:4, poolaeg võideti 3:1.


järgmine > 

Kodulehel uudise, ürituse jms avaldamiseks läkitage info e-postiga aadressil info@sportiv.ee.



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles