Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

IDA-VIRUMAA SPORT VENE KEELES - sekundomer.ee
Septembrikuu tähtpäevad
Eesti spordiregister
Eesti Spordi Biograafiline Leksikon
Eesti sporditulemuste arhiiv
Korvpallihooaeg 2016/2017

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga V etapi võitis Kalle Lehismets
22.09.2017

Enno Konsa oli parim veteran. Kokku oli osalejaid 19.


Jalgpall: Narva Trans võitis FCI Tallinna
22.09.2017

Eesti meistriliiga 31. voorus võitis JK Narva Trans võõrsil FCI Tallinna tulemusega 3:1.


Kergejõustik: Lõppes Püssi seeriajooks
22.09.2017

Reedel toimus 36. Püssi seeriajooksu viies, viimane etapp, mille võitsid meestest Dmitri Aristov ja naistest Luna-Aleksandra Lagoda.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve kaotas suurelt FC Levadiale
21.09.2017

Evald Tipneri karikavõistluste 1/8 finaalis kaotas Kohtla-Järve JK Järve võõrsil toimunud kohtumise Tallinna FC Levadiale 0:7.


Kergejõustik: Nädalalõpp tuleb tihe jooksuharrastajatele
21.09.2017

Reedel toimub Püssi seeriajooksu V etapp, laupäeval Sillamäe sügisjooks ja Narva jooksusarja viimane etapp - Kreenholmi jooks ning pühapäeval Ahtme rahvajooks.


Ujumine: Toimus VII Mäetaguse ujumise seeriavõistluse 6. etapp
20.09.2017

Võisteldi vabalt valitud ujumisstiilis 100 meetri pikkusel võistlusmaal. Kiiremat aega näitasid meestest Marek Peet Mäetaguselt ning naistest Jolan Aas Iisakust.


Kergejõustik: Dmitri Aristovile ja Luna-Aleksandra Lagodale kuld
18.09.2017

Rakvere XXXIV Rahvajooksu 10 km distantsil olid kiiremad Dmitri Aristov ja Luna-Aleksandra Lagoda.


Kergejõustik: Anna Tipukinale Eesti meistrivõistlustelt kuld
18.09.2017

Sillamäel toimunud Eesti maanteekäimise meistrivõistlustel saavutasid kaksikvõidu Anna Tipukina KJK Atleetika ja Angela Mandel KJK Sillamäe Kalev.


Male: Teine etapivõit Andrei Skladtšikovile
18.09.2017

SK Diagonaal välkmale turniiri II etapi võitis jällegi Andrei Skladtšikov. Talle järgnesid Roman Abramov ja Svetlana Pritulina.


Koroona: Toimus Alutaguse hirv 2017
18.09.2017

Võistkondlik võit läks Kadrinasse ning paarimängu võitsid Olav Karu ja Viljar Mehik.


Motosport: Rauno Voldek saavutas Kohtla-Nõmmel II koha
18.09.2017

Eesti meistrivõistluste ja karikavõistluste IV etapil Kohtla-Nõmmel saavutas Rauno Voldek Jõhvi Motoklubist enduros harrastajate klassis II koha.


Lauatennis: Esimese etapi võit läks Mustveesse
18.09.2017

Viru-Nigulas toimunud XIII Viru-Nigula lauatennise karikasarja esimesel etapil oli osalejaid üle 30.


Korvpall: Toimusid Kohtla-Järve linna lahtised MV noortele 3x3 saalis
18.09.2017

Meistrivõistlused toimusid U16 ja U14 vanuseklassidele.


Korvpall: Jõhvi valla meistrivõistlused välkkorvpallis võitis KK HITO
18.09.2017

Võistkond mängis koosseisus: Margo Tali, Veiko Simm, Jarko Kool, Marti Metsla, Nikita Šoroka, Silver Kukk.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve II kaotas kodus
17.09.2017

II liiga 21. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve II Jõgeva SK Noorus-96 tulemusega 0:2.


järgmine > 

Kodulehel uudise, ürituse jms avaldamiseks läkitage info e-postiga aadressil info@sportiv.ee.



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles