Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

IDA-VIRUMAA SPORT VENE KEELES - sekundomer.ee
Maikuu tähtpäevad
Eesti spordiregister
Eesti Spordi Biograafiline Leksikon
Eesti sporditulemuste arhiiv
Korvpallihooaeg 2017/2018
Suusakalender 2018

Kergejõustik: Harku järve jooksul Vjatšeslav Košelev oma vanuseklassis esimene
27.05.2018

47. jooksul ümber Harku järve saavutas Vjatšeslav Košelev M50 vanuseklassis I koha. üldjärjestuses lõpetas ta neljandana.


Kergejõustik: Rakveres toimusid Eesti teatejooksude meistrivõistlused
26.05.2018

Deniss Šalkauskas saavutas Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi võistkonnas 4x1500 m teatejooksus kuldmedali ja 4x400 m pronksmedali ning Dmitri Aristov Treeningpartneri II võistkonnaga 4x1500 m pronksmedali.


Jalgpall: Trans kaotas kodus
26.05.2018

Premium liiga 17. vooru kohtumise Narvas kaotas JK Narva Trans tulemusega 2:4 Tallinna FC Florale.


Jalgpall: Järve II kaotas Sillamäe Kalevile, Trans II FCI Tallinnale
26.05.2018

II liiga 10. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve II kodus JK Sillamäe Kalev tulemusega 2:4 ja JK Narva Trans II tulemusega 1:4 FCI Tallinnale.


Kergejõustik: Kohtla-Järvel toimus Eastman Charity Run heategevusjooks
26.05.2018

Põhidistantsil olid võidukad Anna Lis ja Dmitri Petrov.


Kergejõustik: Uljastel kiiremad Dmitri Aristov ja Aveli Uustalu
26.05.2018

Püssi seeriajooksu teisel etapi Uljaste mäejooksul oli 6,8 km rajal kiirem Dmitri Aristov (H18 vanuseklass) ajaga 25.50, teisena lõpetas H50 vanuseklassis võistlev Vjatšeslav Košelev ajaga 25.54. 3,4 km rajal võidutses D18 vanuseklassis võistlev Aveli Uustalu ja P14 vanuseklaasis võistlev Eerik Hudilainen.


Koolitus/Seminar: Team Denmarki visioon talentide arendamiseks
24.05.2018

Seminar “Team Denmarki visioon talentide arendamiseks – pikaajalise tervikliku arengu süsteemne toetamine“ toimub 30. mail kell 10-16 Audentese spordigümnaasiumis.


Orienteerumine: Kohtla-Nõmmel toimus Richard Roodeni nimelise seeriavõistluse etapp orienteerumises
23.05.2018

Kõige rohkem osalejaid ja tihedam konkurents oli nii meeste 40 kui naiste 40 vanuseklassis, kus võitjateks osutusid Andrei Semenkov ja Kadre Maalma.


Jalgpall: Narva Trans jätkab võidulainel
22.05.2018

Premium liiga 16. voorus võitis JK Narva Trans võõrsil Paide Linnameeskonda tulemusega 2:0. Poolaeg võideti tulemusega 1:0.


Jalgpall: Seenioride karikavõistluste teise etapi võitis Kohtla-Järve võistkond
21.05.2018

Võidukasse Kohtla-Järve koosseisu kuulusid Vitali Belõi, Mihhail Koroljov, Aleksei Sušarev, Sergei Akimov, Juri Ivanov, Peeter Januškevits, Viktor Januškevits, Toomas Tohver. Pärast kahte etappi hoiab Kohtla-Järve võistkond 6 punktiga teist kohta.


Sumo: Rakveres toimusid Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused sumos
21.05.2018

Ida-Virumaale tõid kuldmedalid Darja Tokmantseva kehakaalus -65 kg ja Roman Markilov kehakaalus -85 kg spordiklubist Buffen-do. Absoluutarvestuses olid nad kolmandad.


Varia: Väino Treiman sai EOK teenetemärgi
21.05.2018

Eesti Olümpiakomitee andis täiskogul üle teenetemärgid kuuele sporditegelasele nende panuse eest Eesti olümpia- ja spordiliikumise arendamisel, kelle hulgas on ka Alutaguse vallast Kurult pärit kiiruisutamise treener Väino Treiman.


Kergejõustik: Tartus toimusid SELLi mängud kergejõustikus
21.05.2018

Rahvusvahelistel üliõpilasspordi võistlustel kergejõustikus saavutas Deniss Šalkauskas 800 m jooksus III koha, 1500 m oli ta kuues.


Orienteerumine: Anne Jundasele järjekordne Eesti meistritiitel
21.05.2018

29. Eesti meistrivõistlustel orienteerumisjooksu lühirajal saavutas Anne Jundas N 70 vanuseklassis I koha.


Judo: Toimusid Ida-Virumaa noorte meistrivõistlused
21.05.2018

Kohtla-Järvel toimunud Ida-Virumaa noorte meistrivõistlustel judos oli võistlejaid erinevates vanuseklassides ja kaalukategooriates kokku 39.


järgmine > 

Kodulehel uudise, ürituse jms avaldamiseks läkitage info e-postiga aadressil info@sportiv.ee.



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles